Rüyada Yılan Sokması

Rüyada yılan sokması aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, hayatında sevindirici gelişmelerin olacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, hep daha ileriye gitmek ve en iyisi olmak için ettiği duaların, dileklerin kabul olacağına, elinin bollaşacağına, dertlerin biteceğine, hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına rivayet eder.

Rüyada ablayı yılan sokması hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, uzun zamandan beri çok az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına tabir olunur.

Rüyada ağzından yılan sokması maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, bekar ise evlilik konusunda bir adım atılacağına ve büyük bir huzura erileceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına tabir olunur.

Rüyada akrabanı yılan sokması hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, rakiplerini arkasında bırakacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine tabir olunur.

Rüyada akrep yılan sokması İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına inanılır.

Rüyada alnından yılan sokması para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, yeni bir işe gireceğine, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada atı yılan sokması sırtındaki yükten kurtulacağına, sevdikleri tarafından yüceltileceğine, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada avucunu yılan sokması dinde bilginleşeceğine, rahat ve güzel günler geçireceği günlerin geçici değil, bir ömür olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babama yılan sokması bekar ise kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, işlerinin yolunda gideceğine tabir olunur.

Rüyada başkasını yılan sokması çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına, yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine, çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada belinden yılan sokması zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, çok büyük kazanç sağlanacağına yorulur.

Rüyada birden fazla yılan sokması hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada boğazdan yılan sokması moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine, sevinilecek bir haber alınacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada boynuzlu yılan sokması kendisine fazlaca kar getireceğine inandığı bir işe atılacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, cesaretini yeninden toplayacağına alamet eder.

Rüyada boyundan yılan sokması kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine yorumlanır.

Rüyada boz yılan sokması çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, rahat bir hayata sahip olmaya, çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada burnundan yılan sokması huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, uykusuz ve mutsuz geçirdiği günlerin geride kalacağına, hanesinde ve kazancında bereket göreceğine yorulur.

Rüyada büyük yılan sokması keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, malının ve parasının büyüyeceğine, önemli işlerin başındaki kimse olacağına delalet eder.

Rüyada çıngıraklı yılan sokması düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına yorumlanır.

Rüyada çocuğa yılan sokması aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına, çekemeyen kişilerin planladığı tertibi fark ederek ve akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine yorulur.

Rüyada defalarca yılan sokması kaderinin yüzüne güleceğine, dost ve akrabaya çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada deniz yılanı sokması sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye, üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine işaret etmektedir.

Rüyada dev yılan sokması sevdiklerine hep layık olmaya çalışacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı adımlar atacağına, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına alamettir.

Rüyada dili yılan sokması başarılı bir kişi olunacağına, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada dudaktan yılan sokması emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, kazançlı olacağı işlere gireceğine, ilerleyeceğine ve çevresine faydalı bir kimse olacağına rivayet eder.

Rüyada engerek yılanı sokması yüzünün gülmeye başlayacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evcil yılan sokması sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken her şeyin yapılacağına, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine delalet eder.

Rüyada evde yılan sokması sorun yaratan bazı davranışların terk edileceğine, keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin yerinde kalacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada göğsünden yılan sokması sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine alamettir.

Rüyada görülen yılan sokması dileklerin ve duaların kabul olacağına, toplum içinde daha oturaklı davranacağına, her şeyin yenileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada göze yılan sokması yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, kendisini kurtuluşa götüreceğine, kendisini keşfedeceğine yorumlanır.

Rüyada gri yılan sokması aile fertleri ile birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada hamileyken yılan sokması büyük bir saygınlık kazanacağına, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine tabir olunur.

Rüyada iki kere yılan sokması itibar göreceğine, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada iki kez yılan sokması yaptığı işlerle çok ses etireceğine, yeni işlere girişileceğine, iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına delalettir.

Rüyada iki tane yılan sokması insanlar arasında sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, muradına ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iki yılan sokması çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, ekonomik kayıpların sürekli artacağına, temiz saf bir adamla evlenebileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ince yılan sokması eğer kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına, kişinin muradına ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ineği yılan sokması yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına, mutluluk gözyaşı dökeceğine, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine alamet eder.

Rüyada kafayı yılan sokması küs olduğu kişilerle barışacağına, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada kahverengi yılan sokması ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine alamettir.

Rüyada kara yılan sokması yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine, işlerinde berekete kavuşacağına, kahkahalara boğulacağına yorulur.

Rüyada kardeşi yılan sokması kurtuluşu bulacağına, rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayatının çok daha kolay hale geleceğine yorulur.

Rüyada karnından yılan sokması sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kediyi yılan sokması eşi ya da sevdiği kişi ile koyu muhabbette kalacağına, kafasının rahat edeceğine, rahat edeceğine inanılır.

Rüyada kırmızı yılanın sokması bir hobinin iş olarak benimseneceğine, işin düzeltileceğine, maddi anlamda rahatlamaya alamet eder.

Rüyada kobra yılanı sokması işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada köpeği yılan sokması işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, güzel bir evliliğe, zorlukların aşılacağına alamet eder.

Rüyada koyunu yılan sokması başarılarının çoğalacağına, yeni bir eve taşınılacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine alamettir.

Rüyada küçük yılan sokması adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kulaktan yılan sokması aile hayatında uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir evliliğin kapılarını açacak çeşitli adımlar atılacağına, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına yorumlanır.

Rüyada mavi yılan sokması hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, kazancını çoğaltacağına, korkularının üzerine gideceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada mezarlıkta yılan sokması düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına, sevdiği bir kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına, sevdiği bir işle uğraşarak para kazanmanın avantajlarını yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada mor yılan sokması manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlara karşı göğüs gerilip o kişiyi doğru yola çekeceğine, alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş yılan sokması bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, hayırlı kazançlar elde ederek çok mutlu bir hayat süreceğine ve çok büyük zenginliğe kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölü yılan sokması makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına, hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına tabir olunur.

Rüyada omuzdan yılan sokması geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada pembe yılan sokması hayatını zorlaştıran ve artık düğüm haline gelmiş sıkıntıların çözüleceğine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, ruhsal yönden hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada piton yılanı sokması ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına alamettir.

Rüyada şah damarından yılan sokması sakin ve güzel bir hayat süreceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine delalettir.

Rüyada sarı yılan sokması maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine, lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, büyük bir ortaklık yapılacağına inanılmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişiyi yılan sokması başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına alamettir.

Rüyada sevdiğin kızı yılan sokması var olan hastalıklara Allah’ın izni ile şifa bulunacağına, parasına para ekleyeceğine, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine yorulur.

Rüyada sevdiğini yılan sokması işlerinin açılmasının ve kazancının artmasının avantajlarını kullanmayı başaracağına, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, ortaya bazı projeler koyacağına işaret eder.

Rüyada sırtından yılan sokması hayatının sevdikleri sayesinde güzelleşeceğine, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına, çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına inanılmaktadır.

Rüyada su yılan sokması önünün açılacağına, huzurlu ve sağlıklı olunacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tanıdığını yılan sokması elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına rivayet eder.

Rüyada tarlada yılan sokması yaşamının daha kolay hale geleceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına işarettir.

Rüyada turuncu yılan sokması birikmiş parasının olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, bahtının ve kısmetinin açık olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uçan yılan sokması yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına alamettir.

Rüyada yakınını yılan sokması çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına, tüm kederinin uçup gideceğine inanılır.

Rüyada zararsız yılan sokması atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada zehirli yılan sokması yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada zehirsiz yılan sokması rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına, mutluluğun kapıyı çalacağına alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
arzu

slm aleyküm hocam,
bu sabah rüyamda elimde sakladığım bibuket kırnçiçeklerinin arasından karnıma küçük bir yılan girmiş karnımın yumuşak yerinden soktu.sonra söylesem mi birine derken yılanı bir kedi yedi.karnımı açtım su toplamış bi sürü,soranlara ısırırken acıdı ama şimdi hiç acımıyor dedim zehirli mi bilmiyorum

Yıldız mzye

İstihare rüyası hocam rüyam da yattığım yerde arkamdan görmediğim bir yılan devamlı ısırıyor torunum onu tutup alıyor bana gösteriyor iyi tut başından bırakma diyorum ben onu öldürürüm diyor kalkıp elinden aldım zehirszimiş.. yorumlar saniz sevinirim

Papatya

Merhaba;
Rüyamda sol el bileğimin dış kısmını siyah desenli, sarı yeşil karışımı, yüzük parmağı kalınlığında zehirli bir yılan soktu. Zehirini emip tükürerek çıkarmaya çalıştım. Ama başarılı olamadım sanırım ki, anaflaksi başladı. Yani boğazımda şişme, nefes almada güçlük ve sesimin az çıkması, komuşamamam gibi. Cılız sesimle yanımdaki kişiye(kim olduğunu hatırlamıyorum), beni yılan soktu nefes alamıyorum, beni hastaneye yetiştir demeye çalışıyordum.

TC Öz

Merhabalar rüyamda ailemin evinin bahçesindeydik annem evin duvarlarının içinden yılan çekip çıkarıyordu yardım ediyordum devasa sarı bir yılan çıkardık, ardından küçük siyah gri bir yılan. Küçük olan önce anneme sonra babama kardeşime saldırdı ama ısıramadı sonra birden bana yönelip elimden soktu beni, gözlerim karardı sonra kendime geldim. Düşmedim bayılmadım hep ayaktaydım, kendime geldiğim sırada bir bayan bana kardeşimi (26) getirdi bebek haliyle bir yaşında filandı kardeşim kucağıma aldım öptüm kokladım öldüm geri döndüm ben dedim kardeşime uyandım. Mümkünse tabirini bilmek isterim. Kardeşimi genel olarak rüyalarımda bebek haliyle görüyorum, bu çok düşündürüyor beni kendisi 26 yaşında delikanlı.