Rüyada Yılan Tükürdüğünü Görmek

Rüyada yılan tükürdüğünü görmek uğradığı zararların telafi edileceğine, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, insanlar tarafından çok ilgi çekici bulunacağına, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına delalet eder.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin yeni bir projenin başına geçirileceğine, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine, büyük bir adım atılacağına, kendini mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına, yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah yılanın tükürdüğünü görmek gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın rüya sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, nimet ve berekete ereceğine, şifa göreceğine, hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına işaret eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, geleceğe daha umut dolu bakacağına, korkularının sona ereceğine, atacağı her adımı önceden düşüneceğine ve ailesini utandırmadan yaşayacağına, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada yeşil yılanın tükürdüğünü görmek sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine, her zaman ailesinin başında olacağına, olumsuz gibi görünen olayların son bulması ile hiçbir sorun yaşanmayacağına, aile sahibi olup, yuva kuracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin kısmetlerinin açılacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine, gönül yaralarının iyileşeceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gizem

Ruyamda kiz kardeşimle beraber bahceye sulamaya gittik su pinardan kovalarla tasiniyodu pinara vardigimizda suyun icinde saldirmaya hazir bi kobra yilani gorduk kardesim kovalamak usterken kobra yuzune zehrini tükürdü ben bagirdim hemen yuzunu yika diye tekrar pinardan avucla su alalim derken bi tane cocuk eli gorduk ve suyun yuzune cikti cocuk mordu yilan sokmustu olmustu suyun icindeydi 2 yaslarinda erkek cocuguydu olen cesedi gordugumuzde bagirmaya basladik polisi arayalim derken kendi bagirmamla uyandim cok korkunctu ruyami yorumlarmisiniz tsk ederim