Rüyada Yılan Yavrusu Kovalamak

Rüyada yılan yavrusu kovalamak verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine, dualarının kabul olacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı başaracağına, sorumluluk alacağına ve karşılığında başarı elde edeceğine, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre hayırlı haberler getireceğine, ailecek hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, kulluk derecesinin artmasına, anne babasının yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yılan yavrusu kovalamak işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, kendisini çok rahat ve mutlu bir hayata taşıyacak zenginliğe kavuşacağına, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, tartışmaların son bulacağına, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin çalışkanlığı ve azmi ile daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına, mal mülk sahibi olunacağına ve çevresindeki yardıma muhtaç kimselere el uzatacağına, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yılan yavrusu kovalamak yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına, sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına delalettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, eline büyük paralar geçeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, tüm yaşamını güzel bir amaca bağlayacağına, işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments