Rüyada Yılan Yumurta Görmek

Rüyada yılan yumurta görmek iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine yorulur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, gireceği işlerden kazanç elde edeceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz yılan yumurtası görmek dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, büyük miktarda para kazanacağına, yapılan işlerde üst üste başarılar elde edileceğine, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kendine hayran bırakan bir hayata sahip olacağına, gülmekten yana bolca nasipleneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin güzel evlatlar yetiştireceğine, karamsar ruh halinden kurtulacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacak gelişmeler yaşanacağına, hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine delalettir.

Rüyada evde yılan yumurtası görmek yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, yüzünün güleceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve manevi olarak büyük destek verileceğine, görmediği yerlere gideceğine, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine işarettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, insanlar tarafından sevileceğine, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine delalettir.

Rüyada siyah yılan yumurtası görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, rakiplerin teker teker alt edileceğine, yüklü siparişler alacağına, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına, zor zamanların geride kalacağına delalet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, kendisine zararı dokunan kişileri gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına, rahat bir dönem yaşanacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil yılan yumurtası görmek altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, rütbe edineceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, üzüntülerin son bulacağına delalettir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, sağlık problemleri yaşamayacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
şerife

Merhaba, rüyamda klozette 3 tane yılan gördüm biri siyah biri beyaz diğeri kahverengiydi. Çıkmasınlar diye klozetin kapağını kapattım Siyah nasıl olduysa klozetin altından çıktı üzerime geldikçe ben vurdum ittim. Sürünerek ileriye giderken karnından 3. tane yumurta çıktı. Sonrasında da biri bu yumurtaları dışarıya fırlatıp kırdı.

Melo

Mrb, sayilamayacak kadar cok, bir yigin beyaz yumurta vardi, hatta kimisi üçüz ,yapisikti birbirine, kirip baktim,yilanmis.Öldurdum.Yiginin yan tarafinda da dogum kesesi gibi biseyin icinde binlerce yilan vardi. Hrpsini oldurmek icin kurek getireyim bari ,sopayla kaciririm diyodum kendime. Yorumlar misiniz? Cok tesekkur ederim

Mehmet

Merhaba rüyamda 4.5 adet siyah yılan gördüm ve yumurtaları da vardı yavruydular zannedersem 1.2 tanesi kendini topladı saldiri yapar gibi biri kendini toplayıp sıçradı ben manevra yaptım yanımdan geçti bu ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim kolay gelsin