Rüyada Yılanın Köpeği Soktuğunu Görmek

Rüyada yılanın köpeği soktuğunu görmek kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına, karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, çok güzel günler geçireceğine, borçlarının biteceğine, insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına tabir olunur.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, büyük bir proje için bir ortaklık kurulacağına, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, uzmanı olduğu ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına, iyilik bulacağına, tüm dileklerin tutacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yılanın köpeği soktuğunu görmek alım gücünün artmasına, işte üstlenilen bir sorumluluğun kendisine ve tüm iş arkadaşlarına yarar getireceğine, bereketli işler yapılacağına, iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine, çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine inanılmaktadır.

Tabirciye göre rüyayı görenin bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin artacağına, düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada yılanın köpeği soktuğunu görmek bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına, aile içindeki yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, aile hayatının sorunsuz olacağına, yakın arkadaşları ile gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına işarettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, bir beladan kurtulacağına, bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments