Rüyada Yılanın Önünden Geçmesi

Rüyada yılanın önünden geçmesi rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, rahata ereceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine, rahata ereceğine, doğru bildiği yoldan şaşmadan, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına inanılmaktadır.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına, atacağı bir adımdan karlı çıkacağına, yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına, yapılacak bir değişikliğin, bir yeniliğin kendisine şifa olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah yılanın önünden geçmesi sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, hediyeler ve elbiseler alınacağına, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına, hayallerini ertelemeden bir an önce gerçekleştireceğine, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin uzun soluklu bir işe girileceğine, geçim derdinin baş göstermeyeceğine, iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, aydınlık bir yola çıkılacağına, girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil yılanın önünden geçmesi işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, bilgi sahibi bir kişinin tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin çoğalacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, atılıma geçeceğine, kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına delalet etmektedir.

Ulemaya göre insanlar tarafından sevilip sayılacağına ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, büyük bir gelir elde edeceğine, korkularını yeneceğine, sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, işlerin eski haline döneceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments