Rüyada Yılanın Vücudu Sarması

Rüyada yılanın vücudu sarması uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin atılacağına, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına, yaşadığı muhitin yenileneceğine, aile dostları ile aralarında herhangi bir sorunun baş göstermeyeceğine, hayal ettiği ve aynı zamanda da hak ettiği yerlere geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin kısa zaman içinde çalıştığı şirketin daha da büyüyeceğine, ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, kazancının eksilmeyeceğine, çalışmalarının herkesin dikkatini çekeceğine delalet eder.

Rüyada büyük yılanın vücuda sarılması aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına, çok güzel günler görüleceğine, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine, huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, çıkmazda olunan bir konuda alınan bir fikrin yardımının olacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, hayallerindeki eve sahip olacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sarı yılanın vücuda sarılması çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, ana baba için büyük bir ev alınacağına, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, çok saygın bir konuma sahip olacağına, sağlığının ve sıhhatinin yerine geleceğine ve hastalıkların iyileşeceğine, haksızlıkların ortadan kalkacağına delalet eder.

Bu rüya elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, gamsız bir hayat süreceğine, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine, hayata karşı güçlü olacağına, huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada siyah yılanın vücuda sarılması iyi niyetli sandığı birinin bazı yanlışlarını öğreneceğine ve daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, ruhen ve düşünce olarak hafifleyeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, elindeki kazancı ya da zenginliği iş için kullanacağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin yeni planlar yapacağına, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, rakiplerinin kişiyi üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının hiç eksilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yavru yılanın vücuda sarılması sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, rızkının çoğalacağına, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, huzurun ve sükûnetin geleceğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, mutluluk dolu haberler alınacağına, hedeflerin gerçekleşeceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan kavuşacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments