Rüyada Yırtık Kağıt Para Görmek

Rüyada yırtık kağıt para görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, her hayalini gerçekleştireceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına, becerilerini en doğru şekilde kullanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, yaşamına bolluk geleceğine, eğer işsizse iş bulacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, başarılı olundukça özgüvenin artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski yırtık kağıt para görmek çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, hastalıklardan ve kederlerden uzak olacağına, ömrünün uzun olacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine delalet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre başarılı ve kazançlı olacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, yılmayacağına ve canla başla çalışarak istediklerini elde edeceğine, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, üzüntülerin gideceğine delalet eder.

Rüyada ucu yırtık kağıt para görmek sorunların üstesinden geleceğine, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, işlerdeki verimin artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına, tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, yaşanacak küçük bir sorunun çok fazla zarara sebep olmayacağına yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Pınar

Öncelikle evliyim ve hamileyim. Rüyamda ceketimin cebinde kağıt 200 lükler buluyorum o paranın benim olmadığını biliyorum ama sahibini bulamam diye biriktirdiğim paraların yanına kumbaraya atmaya karar veriyorum. Kumbaraya atarken paraları parça parça hepsini yırtılmış görüyorum parçalarını kumbaraya atmaya devam ediyorum.