Rüyada Yiyecek Görmek

Rüyada yiyecek görmek tersliklerin yoluna gireceğine, kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, her daim temkinli olacağına, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara, kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine ve sıhhatini kazanacağına, yaşanan sorunların bir anda ortadan kalkacağına, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ağzında yiyecek görmek yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine işarettir.

Rüyada balık yiyeceğini görmek kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına, yaşayacağı güzel günlerin çoğalacağına yorumlanır.

Rüyada banyoda yiyecek görmek kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, işlerin toparlanacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada bayat yiyecek görmek kazancının da mutluluğunun da artacağına, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada beyaz yiyecek görmek her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, başarılarının sürekli olacağına, çekilen hasretin biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada böceklenmiş yiyecek görmek içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, elindekilerle yetinmeyi bileceğine alamet etmektedir.

Rüyada böcekli yiyecek görmek gam ve keder çekmeyeceğine, toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına inanılmaktadır.

Rüyada bol miktarda yiyecek görmek rızkının sonsuz olacağına, sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine delalettir.

Rüyada bolca yiyecek görmek evliliğin daha güzel ve hoş muhabbette gitmesi için bazı kararlar alınacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, rahatlık ve ferahlık bulacağına delalettir.

Rüyada bozuk yiyecek görmek sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına alamet eder.

Rüyada bozulmuş yiyecek görmek yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, aile içinde geçim derdinin olmayacağına, isabetli girişimlerde bulunacağına inanılır.

Rüyada büyülü yiyecek görmek zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, mutluluğunun artacağına, maddi ve manevi olarak destek göreceğine işarettir.

Rüyada buzlukta yiyecek görmek mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine, rahat şekilde yaşayacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine tabir olunur.

Rüyada camide yiyecek görmek yeni işlere ve projelere gireceğine, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, hayatının herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine, gözyaşının duracağına, emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına tabir olunur.

Rüyada çantada yiyecek görmek yeni fırsatlar elde edeceğine, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, anne babasının yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çeşitli yiyecekler görmek girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, işini daha iyi seviyelere çıkarmak için yeni denemelerde bulunacağına, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların başarı ile sonuçlanacağına rivayet eder.

Rüyada çok fazla yiyecek görmek lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, kırgınlıkların sona ereceğine, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına yorulur.

Rüyada çok yiyecek görmek yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine inanılmaktadır.

Rüyada çöpte yiyecek görmek zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada çürük yiyecek görmek elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının hiç bozulmayacağına, girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına delalettir.

Rüyada çuvalla yiyecek görmek yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına, sağlık sorunun kalmayacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada dolapta yiyecek görmek sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada dondurulmuş yiyecek görmek birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, rahat bir nefes alacağına, kazancın katbekat arttırılacağına alamet eder.

Rüyada donmuş yiyecek görmek işinin gücünün rast gideceğine, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, zorlukların giderileceğine, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, büyük başarı kazanacağına, zenginliğin kapılarının açılacağına inanılır.

Rüyada güvelenmiş yiyecek görmek yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada güzel yiyecekler görmek istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hamur işi yiyecekler görmek maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, profesyonel olacağı işlere atılacağına, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, el üstünde tutulacağına delalet eder.

Rüyada hamurlu yiyecek görmek çevredeki insanlardan destek alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, son günlerdeki şanssızlığının ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada hayvan yiyeceği görmek iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, muradın yerine geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı yiyecek görmek işlerinde yenilikler yapacağına, aniden alcağı mutlu bir haber ile nasıl davranması gerektiğini bilmeyeceğine, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine yorulur.

Rüyada kokmuş yiyecek görmek iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada köpek eti yiyeceğini görmek uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada küflenmiş yiyecek görmek iş ortamında istenmeyen bir kişinin yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına, hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada küflü yiyecek görmek gönül yaralarının iyileşeceğine, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine delalet eder.

Rüyada kurtlanmış yiyecek görmek aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, başarıya ve zafere doymayacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada kuru yiyecek görmek sıhhat ve moral bulacağına, sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada masada yiyecek görmek yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına delalet eder.

Rüyada mavi yiyecek görmek tüm sorunlarının biteceğine, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, yaşamına farklı bir yön vereceğine yorulur.

Rüyada mezarın üstünde yiyecek görmek karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mezarlıkta yiyecek görmek fakir fukaraya yardım edeceğine, eğer hayatı zaten yolunda gidiyor ve olumlu şekilde sürüyorsa bundan sonrasında da sıkıntıya ve zorluğa düşmeyeceğine, işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine, çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, sorunların kalmayacağına işaret eder.

Rüyada mutfakta yiyecek görmek işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada okunmuş yiyecek görmek işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, iyi hissedileceğine, tatsız durumlardan kolaylıkla sıyrılacağına yorumlanır.

Rüyada poşette yiyecek görmek geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, gelecek için kişinin hayatını yeni başlayacağı bir işten kazanıp çok rahat bir yaşama kavuşacağına, kazanılan paranın Allah yolunda harcanacağına, yüksek meblağlarda gelir sahibi olacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada sarı yiyecek görmek maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, kişiliğiyle dikkat çekeceğine, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine delalettir.

Rüyada şekerli yiyecekler görmek aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına, aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, yakınındaki kişilerin sıkıntısını ve sorununu bölüşeceğine inanılır.

Rüyada siyah yiyecek görmek kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, diğer aile bireylerinin de kendisinin zamanında tamamlaması gereken bir işe katılacağına, çekemeyen kişilerin planladığı tertibi fark ederek ve akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sürekli yiyecek görmek ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, çok büyük karlar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada susamlı yiyecek görmek bilgin ve usta kişi haline geleceğine, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, başarılarının ön planda kalmayı sağlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada tabakta yiyecek görmek mutlu günlerin geleceğine, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tarihi geçmiş yiyecek görmek başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tatlı yiyecek görmek büyük rahatlık yaşanacağına, kişinin sağlığını geri kazanacağına, kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, uzun bir süre boyunca bir kişi ile iş yaptıktan sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, mevki kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tepside yiyecek görmek işle ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir haberin kısa süre içinde alınacağına ve bu haberle ilgili olarak atılan adımların kişiyi başarıya, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada torbayla yiyecek görmek sorunların aşılacağına, zorluk çeken bir akrabasına yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada turuncu yiyecek görmek fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada tuvalette yiyecek görmek işlerinin en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, istediği oranda eğleneceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine alamet eder.

Rüyada tuzlu yiyecek görmek çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada unlu yiyecekler görmek saygınlığına saygınlık katacağına, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, kişi tarım ile uğraşıyorsa bağının ve bahçesinin veriminin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada yanık yiyecek görmek para ve makam sahibi olacağına, kafa olarak daha rahat edileceğine, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına tabir olunur.

Rüyada yatakta yiyecek görmek üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine inanılır.

Rüyada yemek yiyeceğini görmek işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına, anlayışlı eşe ve çocuklara sahip olunacağına ve ferahlığa çıkacağına, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil yiyecek görmek işlerinin her geçen gün daha da artacağına, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yılan yiyeceğini görmek kendisini kötü hissetmesine sebep olan bir olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada zehirli yiyecek görmek sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işi başarıyla tamamlayacağına, yolunun hep açık olacağına yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kürşat

Rüyada evimize komşu büyü yapılmış yiyecek getiriyorlar ben yemek.istemedim daha sonra annem pasta ve külah dondurma verdi dondurmayı yaladım sonra annem onlara yardım ediyormuş dondurmayı attım tükürdüm uyandım
bekar