Rüyada Yoğurt Görmek

Rüyada yoğurt görmek maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, borçların ve dertlerin biteceğine, yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine alamet etmektedir.

Yorumcuya göre gönlünün feraha ereceğine, rahatının ve keyfinin daim olacağına, isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine, kimseye el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak hamleler yapacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada acı yoğurt görmek uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına alamettir.

Rüyada ayran yoğurt görmek sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, çevresindekilere yaptıklarına karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla karşılaşmayacağına yorulur.

Rüyada az yoğurt görmek düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, istediği hayatı yaşayabilmesi için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, her girdiği ortamda sayılacağına ve sevileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bakraç yoğurt görmek konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine, ayrı kaldığı sevdiğine özlemle sarılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ballı yoğurt görmek sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, içinde bulunduğu elverişsiz duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine alamettir.

Rüyada bardakta yoğurt görmek çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, ekmeğine haram sürmeyeceğine, çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bembeyaz yoğurt görmek eline geçen parada artışlar yaşanacağına, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, çok büyük menfaatler kazanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada beyaz yoğurt görmek rakiplerini çok gerisinde bırakacağına, ailesine çok bağlı olacağına, alim bir kimse sayesinde dinde olgunlaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bidonda yoğurt görmek çok hayırlı kazançların elde edileceğine, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bitmiş yoğurt görmek ev alarak kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine delalet etmektedir.

Rüyada böcekli yoğurt görmek küçük haberler alarak mutlu ve mesut olacağına, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine işaret eder.

Rüyada böğürtlenli yoğurt görmek sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına, evli ve tek çocuk sahibi kişiler için ikinci bir bebeğe sahip olunacağına inanılır.

Rüyada bol yoğurt görmek güneşli ve güzel günler yaşayacağına, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına alamet eder.

Rüyada bozuk yoğurt görmek çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına, çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine, zor günlerin sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bozulmuş yoğurt görmek bütün sıkıntılardan kurtulmaya, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına alamet eder.

Rüyada buzlu yoğurt görmek istediği başarıyı göstereceğine, sorunların dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına alamet eder.

Rüyada çalma yoğurt görmek hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına alamettir.

Rüyada camız yoğurdu görmek gelecekte fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, yeteneklerini herkese ispat edeceğine delalet eder.

Rüyada cevizli yoğurt görmek elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine, büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çilekli yoğurt görmek sağlıklı bir kişi olmaya, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cıvık yoğurt görmek yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, her şeyin fazlasına kavuşacağına inanılır.

Rüyada çok fazla yoğurt görmek kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, güzel evlatlar yetiştireceğine rivayet eder.

Rüyada çok yoğurt görmek hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, çalışmaları ile çevresindekileri büyüleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çömlekte yoğurt görmek işlerdeki verimin artacağına, Allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada dolapta yoğurt görmek değişik insanlarla karşılaşacağına, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada donmuş yoğurt görmek aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ekmek yoğurt görmek üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ekşi yoğurt görmek büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, ticaretinin ilerleyeceğine alamettir.

Rüyada ev yapımı yoğurt görmek yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ev yoğurdu görmek isteklerine ve arzularına kavuşacağına, zor zamanların geride kalacağına, huzura kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada güveçte yoğurt görmek hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada havuzda yoğurt görmek çok mutlu olacağına, beklediği bir haberin sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, geleceğinin güzel olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hazır yoğurt görmek sıkıntılarını aşacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada inek yoğurdu görmek yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ıspanaklı yoğurt görmek çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, rahat edeceğine, herkes tarafından saygı göreceğine alamettir.

Rüyada kahverengi yoğurt görmek ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, satışlarının ya da üretiminin artacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kakaolu yoğurt görmek iş arkadaşlarının saygısını ve sevgisini toplayacağına, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine, müsriflikten kaçınıp, tutumlu bir yaşam süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kalıp yoğurt görmek hasta olan kişilerin hastalıklarını Allah’ın izni ile yeneceklerine, ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan her şeyden men edeceğine yorulur.

Rüyada kase yoğurt görmek kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, aile hayatındaki tartışmaların yakın çevresindeki insanlar sayesinde biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada katı yoğurt görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına inanılır.

Rüyada kazanda yoğurt görmek aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine, düşmanlarını alt edeceğine rivayet eder.

Rüyada kese yoğurdu görmek eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, kusurların ve günahların telafi edileceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kıllı yoğurt görmek çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kirli yoğurt görmek aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, dayanışmanın ve düzenin artacağına, rahat ve güzel günlere kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada kırmızı yoğurt görmek kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kokmuş yoğurt görmek malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine, verilen bir sözün yerine getirileceğine, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına yorumlanır.

Rüyada kömüş yoğurdu görmek ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, iyiliklerin çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada köy yoğurdu görmek iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, yüzünün güleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada koyun yoğurt görmek maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, hayali kurulan her şeye sahip olunacağına, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına yorulur.

Rüyada küflenmiş yoğurt görmek içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının her zamankinden daha iyi olacak seviyeye geleceğine, gönlünce bir yaşam süreceğine ve olumlu hal ve tavırları ile çevresindekilere de neşe saçacağına yorulmaktadır.

Rüyada küflü yoğurt görmek eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına, hedeflerin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada küpte yoğurt görmek hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, işte başarılı adımlar atılacağına, yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına yorumlanır.

Rüyada kurtlu yoğurt görmek insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, Allah’ın izniyle kötü kimselerin şerrinden korunacağına, fikirlerinin amacına ulaşacağına alamet eder.

Rüyada manda yoğurdu görmek kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, rütbesinin yükseleceğine, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada mayalı yoğurt görmek sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, başarılı ve zengin birisi olacağına, zor ve kötü günlerden geçtikten sonra ferahlığa ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada mayalık yoğurt görmek çalışmaların büyük getirileri olacağına, büyük fırsatlar yakalayacağına, hayatın kendisine mutluluk ve başarı getireceğine delalet eder.

Rüyada meyveli yoğurt görmek ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına inanılmaktadır.

Rüyada mezarlıkta yoğurt görmek işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada naneli yoğurt görmek kafa karışıklığından sıyrılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, başarılarının çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada pembe yoğurt görmek anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, Allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına, akrabaları ile hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada pilav yoğurt görmek Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, yeni bir eve sahip olunacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada pirinçli yoğurt görmek en yakınındaki kişi ile birlikte kâh ağlayacağına kah güleceğine, fakat ne olursa olsun ağızlarının tadının hiç bozulmayacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine yada hayalini kurduğu eve sahip olacağına, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada pişmiş yoğurt görmek sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada poşette yoğurt görmek tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada salçalı yoğurt görmek kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, evinin bereketinin artacağına yorulur.

Rüyada sarımsaklı yoğurt görmek iç huzurunun yerinde olacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine yorumlanır.

Rüyada şekerli yoğurt görmek alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, maddi açıdan büyük zarar edileceğine, saadetinin yükseleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sıcak yoğurt görmek dinamik olacağına, yaptıkları ile pek çok kişinin beğenisini kazanacağına, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına alamet eder.

Rüyada şişede yoğurt görmek bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, büyük işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah yoğurt görmek kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine, sözünün herkes tarafından dinleneceğine, kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine alamettir.

Rüyada sofrada yoğurt görmek ailesini gururlandıracağına, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sulanmış yoğurt görmek yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada sulu yoğurt görmek gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, ömrünün son anına kadar sevdikleri ile huzur ve barış içinde yaşayacağına, mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada süt yada yoğurt görmek kazancın daha da artacağına, geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada süt yoğurt görmek işlerin hafifleyeceğine, çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, bir dostunu hayallerine kavuşturacağına yorulur.

Rüyada süzme yoğurt görmek hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine işaret eder.

Rüyada tabakta yoğurt görmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına delalet eder.

Rüyada tarihi geçmiş yoğurt görmek endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, anne babası ile bir arada yaşamaya başlayacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine tabir olunur.

Rüyada tatlı yoğurt görmek sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, ufkunun açılacağına, hayata olan bakışının olumlu yönde gelişeceğine, harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına alamettir.

Rüyada tepside yoğurt görmek hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, doğruluktan ve hak yolundan ayrılmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada torba yoğurdu görmek çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tuvalette yoğurt görmek helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, dileklerinin tutacağına, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına işaret etmektedir.

Rüyada vişneli yoğurt görmek rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yağlı yoğurt görmek kötü niyetli kimselerin kendisini yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, hoşluk içinde olacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine inanılır.

Rüyada yanmış yoğurt görmek bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yarım yoğurt görmek Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, gelirinin artacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, rahatsızlığından kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada yatakta yoğurt görmek iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına, son günlerdeki şanssızlığının ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada yenmiş yoğurt görmek Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına, zahmetli bir işin altından kalkılacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Rüyada yeşil yoğurt görmek hayatının rast gitmeye başlayacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yüzünde yoğurt görmek aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada zeytin yoğurt görmek en yakınındaki kimselerin sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, Allah’ın kendisinden yana olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Eskiden aliminyum tepsiler varmış. Bu gece rüyamda küçük yuvarlak bir aliminyum tepsi içinde beyaz yoğurt gördüm yemedim tepsi önündeydi yoğurda bakıyordum

Semih

Teşekkür ederim inşallah 🤲

Yeliz

Merhaba
Rüyamda çalıştığım restorantın mutfağındayım. Derin bir kaseye bir kaç kaşık beyaz yoğurt koymuşum, yoğurdun içine iki kaşık un ekliyorum. Patronum olan bayanı görmüyorum fakat unu yoğurda ekleyince bana “ bir hata yaptın” dediğini duyuyorum.

Nurşen

Rüyamda benim eve ailem akrabalarım gelmiş onlara kahvaltı hazırlamak için dolabı açıyorum üstü küf tutmuş yogurt görüp onu çöpe atıyorum

rüyagörenkadın

Hayırlı Sabahlar
çok önemli bir rüya gördüm yorarsanız sevinirim.
Sevdiğim bey, abisi ve ben arabadayız sonra birden bizim evdeyiz ama olduğum evi tanımıyorum. Ailem sorun çıkartıyor sevdiğim bize böyle iki kocaman kase bol yoğurtlu makarna salatası getirmiş. Ben mutfağa giriyorum annem ocak başında ne yapıyorsun diyorum makarna salatası diyor getirdiklerine baksana diyip mırın kırın yapıyor koridorda aile fertlerim bana onları istemediklerini gösteren ifadelerde bulunuyor

Mihri meyra

merhabalar. rüyamda okula kahvaltılık bir şeyler yapıp götürmek için annemden ev yapımı yoğurt istiyorum annem ağzına kadar dolu buzdolabında marketten aldığı kase yoğurdu buluyor aaa nolmuş buna üstü biraz küflenmiş diyor ama rengi hala beyaz sadece biraz üstü küflenmiş. al istersen üstünü temizleyerek bununla yap diyor birazcık üzülüp başimi yere eğiyorum sonra uyanıyorum elimdeki tabakta farklı çeşit kuru meyveler var ben de kuru meyvelerle yoğurtu granola yapıp okula götürmek istiyorum. lütfen yorumlar mısınız ? benim için cok önemli şimdiden cok teşekkürler

Hatice

Merhaba.rüyamda tanımadığım birisi hazır yoğurt almış(normal marketlerde kutuda olan hazır yoğurtlar.)ve onu düşürüyordu bende yoğurdu hiç yemeden götürüp sahibine veriyodum.ne anlama geliyor merek ettim.ilgilenirseniz çok mutlu olurum.iyi günler.