Rüyada Yorgan İliklemek

Rüyada yorgan iliklemek bereketin ve verimin geleceğine, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, küslük yaşadığı bir kimseyle barışmak için çabalayacağına, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine yorulur.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, sorunlu işleri çözmek için öne çıkacağına, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, maharetli bir kişi ile evlenileceğine, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına delalettir.

Rüyada yorgan iliklemek sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, hedeflerini gerçekleştireceğine, atacağı bir adımdan karlı çıkacağına, hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına, deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine işarettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin herkes tarafından saygı göreceğine, mevkilerinin yüksek olacağına, aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine, vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yorgan iliklemek gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin kendisine dikkat etmesi daha soğukkanlı davranması ve gelen bütün sorunların ve sıkıntının Allah’tan geldiğini düşünmesi gerektiğine ve bu sayede kendisini kısa bir zaman içinde toparlayacağına, şansının kendinden yana olacağına, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, yapacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin istenildiği gibi sonuçlanacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments