Rüyada Yumurtadan Civciv Çıkması

Rüyada yumurtadan civciv çıkması istediği noktalara ulaşacağına, hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, bir yakının çok ağır bir hastalığa yakalanacağına fakat dirayeti ve çabası sayesinde bu durumu atlatacağına tabir olunur.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin arzularına ve emellerine kavuşacağına, kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve her şeyin çok daha keyifli bir hal alacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına işarettir.

Rüyada bozuk yumurtadan civciv çıkması kesesinin her gün daha fazla dolacağına, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, ticaret ehli bir kimse olacağına, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına işaret eder.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, yakın bir zaman sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, çok rahat bir şekilde çalışacağına, planlarının işe yarayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına inanılır.

Rüyada elindeki yumurtadan civciv çıkması yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında yüksek mevkilere erişmek ve ulu kişilerden olmak adına savaşacağına, stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, çok büyük bir sevinç duyulacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına, zor günlerin biteceğine, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına inanılmaktadır.

Rüyada haşlanmış yumurtadan civciv çıkması evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine, servet sahibi olacağına, malının artmasına, bereketlenmesine, büyük işlere girerek hayal ettiği her şeye kavuşacağına, dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, rakiplerine her konuda fark atacağına rivayet eder.

Rüyada kuş yumurtasından civciv çıkması nimet ve bolluğu yaşayacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına, hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere erişmesini sağlayacağına, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına, girdiği ortamlarda hep ilgi odağı haline geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine, aile işlerinin başına geçeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine yorulur.

Rüyada pişmiş yumurtadan civciv çıkması izlenecek bir yolun hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, ticarette şansının hep yanında olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, rahat şekilde yaşayacağına, yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meltem Türk

merhaba ruyamda kek yapmak için yumurta kırıyorum fakat bütün yumurtaların icinden civciv var kırıyorum yeni gelişimini tamamlamış bi civciv hepsinde öyle

Cey

Rüyamda evimizde yerde yumurta kolisi gördüm. İlk baktığımda içi sadece normal yumurta doluydu ama sonrasında civciv sesleri duymaya başladım. Üstten hafif araladığımda içinde bir sürü civciv olduğunu gördüm ve bazılarını sevdim.