Rüyada Yüzü Mor Kadın Görmek

Rüyada yüzü mor kadın görmek işinde başarılı olacağına, karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin herhangi bir yardım almadan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, büyük bir adım atılacağına, yapılan bütün işlerde çok büyük karlar edileceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına inanılır.

Rüyada yüzü mor kadın görmek yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, düşmanlarını kaybetmeye, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, bereket ve rahat içinde yaşayacağına inanılmaktadır.

Tabirciye göre rüyayı görenin sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, yeni tanışılacak bir kişinin yaşamına renk katacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bir işe bağlayacağına ve işin zaferle sonuçlanacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, aile hayatında sevinileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yüzü mor kadın görmek yakın bir zamanda büyük bir işin başına geçileceğine, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, zararlı bir kişiyi kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, ferah bir döneme girileceğine, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin kazancının ve mutluluğunun çoğalacağına, kendi işine sahip olacağına, işlerinin de kolaylaşacağına, kazancın günden güne artacağına, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments