Rüyada Zelzele Olduğunu Görmek

Rüyada zelzele olduğunu görmek yeni başladığı bir ilişkinin çok iyi gideceğine, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, işinin gücünün hep rast gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, üstlenilen bir görevin ilerlemesine, gelişmesine, kalkınmasına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına, sevdiği kişiler ile daha sık bir araya geleceğine, bahtının ve geleceğinin açık olacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada zelzele olduğunu görmek kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, galibiyetlerinin artacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, örnek, saygı değer, sözü dinlenir, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, sevinç gözyaşları dökmeye, çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine, ünvan sahibi olacağına işarettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yok olacağına yorulur.

Rüyada evinde zelzele olduğunu görmek yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda maddi kazanç elde edeceğine, üstleneceği yeni bir işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, bekarsa bir kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, düzeninin yıkılmayacağına, sevdiklerinin başarıları ile gururlanacağına, ferahlığa çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde her gün şükredeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments