Rüyada Zeytin Fırlatmak

Rüyada zeytin fırlatmak muradına ereceğine, düzeninin yeniden sağlanacağına, yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan rüya sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına, en yukarılara çıkacağına, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına delalet etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, zorluklarının kalmayacağına, tatsız durumlardan kolaylıkla sıyrılacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada zeytin fırlatmak coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, hanesinde ve kazancında bereket göreceğine, lükse ve konfora kavuşacağına, eğer kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, daha kararlı bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin şifa bulacağına, sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, yapılmak istenen bir projeye hız verileceğine delalet eder.

Rüyada zeytin fırlatmak sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına, geçim sıkıntısını arkasında bırakacağına, geniş bir ev satın alacağına, iş güç sahibi olacağına, çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine rivayet eder.

Rüya yorumcusuna göre hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine, malından ve parasından en güzel şekilde fayda göreceğine, başkalarınında imrendiği bir hayata sahip olacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments