Rüyada Zincir Tamir Etmek

Rüyada zincir tamir etmek iş sahibi olacağına, üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına, becerilerini en doğru şekilde kullanacağına, bir sebeple biraz daha azim ve sabır göstermesi gerektiğine, bu şekilde davranırsa istediği her şeye rahat bir şekilde ulaşacağına, yaptığı her işte emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacağına, ahiret hayatının da güzel olacağına inanılmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına, çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada zincir tamir etmek değişik, eğlenceli ortamlara gireceğine, sevdikleri ile bol muhabbette olacağına, patron olunacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı görenin projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bisiklet zinciri tamir etmek anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, çok başarılı işlere girileceğine, fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, eşinden fayda göreceğine, sorunların eş dost ve akrabalar yardımıyla aşılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, yönetici makamına oturacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments