Rüyada Ziyafet Hazırlamak

Rüyada ziyafet hazırlamak yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, maddi açıdan rahata erileceğine, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, başarılarının daim olacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, başarılarının bir ömür süreceğine işaret etmektedir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, parasal durumunun iyileşmeye başladığına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, düşmanlık besleyen birinin kötü bir emeline ulaşamayacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, yüzünün güleceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına yorumlanır.

Rüyada ziyafet hazırlamak sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, beklentilerin hızla gerçek olacağına, söz ve yetki sahibi olacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına, çok saygın bir iş markası olacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, büyük mutluluk ve cesaret sahibi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ziyafet hazırlamak müjdeli olaylar yaşayacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, kazancı arttıracağına, zenginliğinin alıp yürüyeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, zamanla daha çok para elde edeceğine, kafa dağıtacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, bolluk ve bereket elde edeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments