Rüyada Zorlanarak Yürümek

Rüyada zorlanarak yürümek düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, her türlü kötülükten uzak durulacağına, işlerinde yenilikler yapacağına, yeni bir ilişkiye başlayacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına delalet eder.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, güzel bir hayatı olacağına, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, işlerin yoluna gireceğine, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada zorlanarak yürümek aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, büyük zararlardan kurtulacağına, hayır vereceğine, gerçekleştirmek istediği bir idealinin zahmetli ve sancılı evrelerini ve aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine tabir olunur.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin çevredeki insanlardan da destek alınacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına, kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine delalettir.

Rüyada zorlanarak yürümek yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, zinde kalacağına, çalışıp kazandıkça kendisine ve ailesine daha cömert davranacağına, çevreye karşı itibarın artacağına, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, yaşananların kendisi için hep kısmet getireceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, çok rahat bir döneme gireceğine, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine, geniş rızık elde edeceğine, asla gururundan ödün vermeyeceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Er to

Rüyamda dik bir tarladan aşşağıya iniyorum ve sırtımda dolu bir çuval var beyaz renkte ve bir yerden atlarken su birikintisi gibi birşey ama rüyamda kuyu dediğimi hatırlıyorum içine düşecektim nerdeyse ama sonradan kendimi bi tahta evde buldum ve bir tane yakınımın erkek çocuğu gördüm ve aynı kuyudan evin içindede vardı ve çocuk içine düştü bir süre sonra abim çocuğu kurtarmak girdi ama aynı kuyu değildi başka bir yere dönüştü mağara gibi arkasından bende gittim ve 2 tane gri renkte keçi gördüm

Aynur

Rüyamda uyuyorum uyandığımda bacaklarımda güçsüzlük hissediyorum daha sonra tatildeyiz ailemle birlikte onlar yemekteler ben etrafta dolaşıyorum daha sonra kendimi boş bir arazide buluyorum kaybolduğumu düşünüyorum nerden gidebilirim diye düşünürken alt yolda kadın kılığına girmiş 2 erkek görüyorum kara çarşafa bürünmüş ellerinde tırpan var yonca biçmeye başlıyorlar korkuyorum sonra aşağıdan 2 yada 3 erkek çocuk görüyorum bana nurdan geçme diyorlar kendileri yukarıya doğru çıkıyorlar ve uyandım

Aynur

Teşekkürler