Rüyada Abimi Gülerken Görmek

Rüyada abimi gülerken görmek sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, işlerine bereketin ve verimin hasıl olacağına, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, özel yaşamından dolayı yaşadığı olumsuzlukları çevresine yansıtmamak için, sıkıntılarını içine atarak, dik durmaya çalışacağına, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına, hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına yorulur.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin darda kalınan bir durumda hatrı sayılır bir aile büyüğünün yol göstereceğine ve şifa olacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, yaradanın güzel bir şansı kendisine vereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada abimi gülerken görmek lüks şekilde yaşayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, işlerin düzeleceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına rivayet eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin yaşayacağı güzel günlerin çoğalacağına, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına alamettir.

Rüyada ölen abiyi gülerken görmek hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine, rızkının bollaşacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Rabia

Rüyamda abim çalıştığım iş yerine geliyor. Çok mutlu gülerek kapıdan giriyor, çok neşeli. Daha sonra abim kısa bir süre önce ayrıldığım erkek arkadaşıma dönüşüyor. Onun yüzünü de çok net görüyorum. O da çok ferah, çok neşeli, gözlerinin içi gülüyor.