Rüyada Acı Yemek

Rüyada acı yemek aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, kişinin bir sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, kafasının rahat edeceğine, afiyette olacağına işaret eder.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden kötü bir süreci atlatacağına, rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada acı yemek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına, işlerinin açılacağına, karşısına çıkacak bir sorunu sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacak kazanca ulaşacağına, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine yorumlanır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin şansın açılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, moralinin yerine geleceğine, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak Allah yolunda ilerleyeceğine, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, hayatında maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, her zaman aile içindeki desteği ve birliği koruyacağına tabir olunur.

Rüyada acı yemek ailesini utandırmayacağına, önemli sorumluluklar alacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, her zaman şükredeceğine, maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments