Rüyada Küs Olduğun Kişinin Sana İyi Davranması

Rüyada küs olduğun kişinin sana iyi davranması kadim dostu ile sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına, eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve Allah yolunda yürüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, sağlık sorunlarının geçici olacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine yorulur.

Rüyada küs olduğun kişinin sana iyi davranması eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, hayata karşı cesaretleneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin üzerindeki yükü azaltarak hafifleyeceğine, rızkının genişleyeceğine, değer verdiği kimselere yardımcı olacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, çok güzel günler görüleceğine yorulur.

Rüyada küs olduğun kişinin sana iyi davranması ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, insanlara öncülük edeceğine, bir arkadaşı ile çok ses getirecek bir başarıya imza atılacağına, rahat bir hayata adım atacağına, sağlığına kavuşacağına, dostları ve sevdikleri ile güzel vakit geçireceklerine, kadim dostları ile eskileri yad edeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, esenlik bulacağına, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, zarar gören insanlara yardım edeceğine, büyük bir başarı kazanılacağına, sorunların eş dost ve akrabalar yardımıyla aşılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments