Rüyada Açlık Çekmek

Rüyada açlık çekmek çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, başarılarının artacağına, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, anne ve babasının her zaman başında olacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin konfor içinde olacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, rahat erileceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, kazancının çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada açlık çekmek kazançlı kapıların açılacağına, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine, uzun bir zaman boyunca sevinç duyulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin hayatının hayırlı ve güzel olacağına, rızkının kesilmeyeceğine, sorunlarından kurtulacağına, tüm kederinin uçup gideceğine, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına işaret eder.

Rüyada açlık çekmek hayattan yana yüzünün güleceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine, yetki sahibi olacağına, neşesini, huzurunu ve mutluluğunu hiç yitirmeyeceğine işaret eder.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, dini bütün aile büyüklerinin hikmetli kişiliklerinden feyz almak için mücadele vereceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, ayağının tökezlemeyeceğine, işini en iyi şekilde yapacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments