Rüyada Taş Atmak

Rüyada taş atmak toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına, üzüntülerinin çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, hastalıkların haneden uzak olacağına, hayatının çok daha iyi duruma geleceğine, arkadaştan görülecek faydaya, çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine işaret eder.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin can ciğer dost olduğu birisinin çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, hane içine ay doğacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, iyi giden iş yaşantısının özel hayatına ve aile yaşamına da olumlu yönde yansıyacağına, kişinin afiyette kalacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada ağaca taş atmak zor günlerin biteceğine, kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine inanılmaktadır.

Rüyada akarsuya taş atmak kırılan kalplerin tamir edileceğine, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine delalettir.

Rüyada akrabaya taş atmak itibar kazanacağına, istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine işarettir.

Rüyada akrebe taş atmak istediği her şeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada alnına taş atılması etrafında esen olumlu rüzgarların etkisiyle mutlulukla dolacağına, gittiği yolda çok başarılı olacağına, kendisini kötü duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine yorulur.

Rüyada arkadan taş atmak hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, yardım edilen kişilerden büyük hayır duaları alınacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşına taş atmak sevdiğine sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına, kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına alamettir.

Rüyada askerin taş atması sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada aslana taş atmak ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ateşe taş atmak ölmüş büyüğünün cennette olduğuna, yaşanan bütün sorunların biteceğine, sağlık ile ilgili güzel haberlerin alınacağı bir dönem geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayağına taş atılması verilen sözlerin tutulacağına, elinin dara düşmeyeceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayının taş atması ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, kazançlı bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada babaya taş atmak yaşam standartlarını yükselteceğine, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına, zenginleşeceğine, maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bahçeye taş atmak bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada balığa taş atmak sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada balkondan taş atmak dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, hayatına bakacağına, ettiği tövbelerin amacına ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada başa taş atılması kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine, kendisini çok iyi hissedeceğine, büyük işlere girerek hayal ettiği her şeye kavuşacağına alamet eder.

Rüyada başkasına taş atmak kulağına küpe olacak nasihatler alınacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, kendisine ait olan bir mülkün gün geçtikçe değerine değer katacağına tabir olunur.

Rüyada baykuşa taş atmak eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, alın terinin karşılığını alacağına işaret eder.

Rüyada beyaz taş atmak ömrü boyunca yardıma muhtaç kimselere yardım elini uzattığı bir hayat sürdüreceğine, büyük başarılar elde edeceğine, hayatın kendisine başarı ve zenginlik getireceğine inanılmaktadır.

Rüyada çakala taş atmak çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına, dertlerini azaltıp rahatlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada camiye taş atmak aile bireylerini kendisinin yönetip, yönlendireceğine, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, şükrederek yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada çamura taş atmak emeklerinin karşılığında hakkı olanı alacağına, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına delalettir.

Rüyada canavara taş atmak sevdiklerinin sağlığının iyi olacağına, maddi olanakların iyileşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin gerçek olacağına, bağışıklığın güçlenmesinden ötürü sağlık sorunlarının yaşanmayacağına, uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine yorulur.

Rüyada cine taş atmak tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, edinilmiş olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına işaret etmektedir.

Rüyada çukura taş atmak hayatını güzelleştirecek, kolaylaştıracak, ve elini bollaştıracak hayırlı menfaatlere kavuşacağına, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına yorulur.

Rüyada deliye taş atmak anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına, duygularının ön plana çıkacağına, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına delalet etmektedir.

Rüyada denize taş atmak hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada dilencinin taş atması dinamik ve neşeli duruma geleceğine, başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada düşmana taş atmak karlı işler alacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına, kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına yorumlanır.

Rüyada duvara taş atmak yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına, babasına ve annesine hatada kusur etmeyip onları bahtiyar edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada erkeğe taş atmak rızık ve kazanç elde edeceğine, ailesi ve sevdikleri için elinden gelen her şeyi yapacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada eve taş atmak insanlar tarafından daha çok sevgi ve saygı göreceğine, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, imkânsızı başaracağına rivayet eder.

Rüyada evin içine taş atılması yaşanan üzüntülerin son bulacağına, hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına alamet eder.

Rüyada fareye taş atmak hedeflerine kavuşacağına, kazanca kavuşacağına, her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada file taş atmak zorluk çeken bir akrabasına yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada gökyüzüne taş atmak lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, aydınlık günlerin yakın olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada göle taş atmak aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, malının, parasının, bağının ve bahçesinin artacağına, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada göze taş atılması kazancının artarak rızkın günden güne genişleyeceğine, içini en yakınındaki kişiye açmaya karar vereceğine, iş hayatında ilerledikçe ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada güvercine taş atmak iş hayatında yaşanan rekabetlerden büyük başarılar ile çıkılacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada havaya taş atmak iş hayatında çok kar edileceğine, zenginliği bulacağına, mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada havuza taş atmak maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, mutluluk verici olayların yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hayvana taş atmak yakınındaki bir kişiden büyük fayda göreceğine, yeni ve güzel bir alışkanlık edinileceğine, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hedefe taş atmak rahatsızlık veren durumların son bulacağına, saygın biri olacağına, girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına işaret eder.

Rüyada hırsıza taş atmak huzurlu bir insan olacağına, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına tabir olunur.

Rüyada horoza taş atmak kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına işarettir.

Rüyada ineğe taş atmak hayal ettiği ve uzun zamandan beri istediği şeylere kısa sürede iyi bir şekilde kavuşacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada insana taş atmak rakiplerine karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, bolluk ve bereket içinde olacağına, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına yorumlanır.

Rüyada ırmağa taş atmak hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, gelişmelerin olumlu olacağına, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kabeye taş atmak eski sakin yaşantısına geri döneceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kadına taş atmak turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, başarısının ve mutluluğunun artacağına delalet eder.

Rüyada kalabalığa taş atmak sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kamyona taş atmak daha temkinli ve garantici olacağına, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kapıya taş atmak borçlarını kolayca ödeyeceğine, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada kaplana taş atmak büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, büyük miktarda para kazanacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kaplumbağaya taş atmak ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, kariyerinde çok büyük bir adım atacağına yorumlanır.

Rüyada kardeşine taş atmak rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kargaya taş atmak kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına, malvarlığının çok daha artacağına, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına tabir olunur.

Rüyada karşılıklı taş atmak ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, adını herkese duyuracağına rivayet eder.

Rüyada kartala taş atmak işlerini toparlayacağına, yaptığı atılımlar sayesinde üst yöneticiler tarafından çok güzel bir noktaya gelineceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına yorulur.

Rüyada kavga etmek taş atmak işlerin bir sayede çok güzel bir hal alacağına, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine tabir olunur.

Rüyada kavgada taş atmak hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, işinde yükseleceğine, geçim sıkıntısının biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaynanaya taş atmak arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada keçiye taş atmak alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına yorumlanır.

Rüyada kertenkeleye taş atmak büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada kocanın karısına taş atması elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine delalettir.

Rüyada kocaya taş atmak ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine işarettir.

Rüyada köpek sürüsüne taş atmak cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına tabir olunur.

Rüyada koyuna taş atmak fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine, iyiliklerin çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına işarettir.

Rüyada küçük taş atmak hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kurbağaya taş atmak kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacak olayların vuku bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada kurda taş atmak istediği gibi yaşayacağına, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına alamettir.

Rüyada kürekle taş atmak kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, rahatlayacağına, hafifleyeceğine yorumlanır.

Rüyada kurtlara taş atmak dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, projenin gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada kuşa taş atmak kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına, beklemediği bir havadis ile sevineceğine, vaktinin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada maymuna taş atmak dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, ailesi ile mutlu olacağına, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada mezara taş atmak yaşanan güzel günlerin ardından daha daha güzel olayların yaşanması ile birlikte çok keyifli hale geleceğine, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına inanılır.

Rüyada mezarlığa taş atmak rahatsızlıkların son bulacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına alamet eder.

Rüyada nehre taş atmak çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, edilen duaların tutacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada öküze taş atmak sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, aile fertlerinden yana menfaat ve hayır göreceğine yorumlanır.

Rüyada ölüye taş atmak başka işlere girme konusunda cesaret bulacağına, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına işaret eder.

Rüyada ördeğe taş atmak aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine işarettir.

Rüyada otobüse taş atmak mutluluğunun ve huzurunun ömür boyu devam edeceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada polise taş atmak deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına, İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine işarettir.

Rüyada sevdiğine taş atmak bir durumun kişiye maddi anlamda büyük kazanç sağlayacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, çok çalışacağına ve buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına yorulur.

Rüyada şeytana taş atmak yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, aileye büyük bir ev alınacağına rivayet eder.

Rüyada sırtına taş atılması yaşanan kötü bir olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına, Allah’ın sevgisini kazanacağına, ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına işarettir.

Rüyada sırtlana taş atmak sevdiği kişilerin yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, kızgınlıkların geçeceğine yorulur.

Rüyada tarlada taş atmak hayatının kolaylaşacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine inanılır.

Rüyada tavşana taş atmak sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına inanılmaktadır.

Rüyada tavuğa taş atmak büyük başarılar kazanılacağına, işlerinden yana hayır göreceğine, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada teröriste taş atmak kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına, hayatının mutluluk içinde geçeceğine, kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine inanılır.

Rüyada tilkiye taş atmak kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına işarettir.

Rüyada timsaha taş atmak sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, sıkıntılarının biteceğine, rızkının genişleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada uçaktan taş atılması ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, hayra ve esenliğe, hayatın kendisine geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uçuruma taş atmak yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, işlerine verimin hâkim olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada üstüne taş atılması yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına işarettir.

Rüyada uzağa taş atmak hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine, bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada üzerine taş atılması endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaratığa taş atmak işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine delalettir.

Rüyada yere taş atmak kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, gönül hoşluğu yaşayacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada yola taş atmak hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yüksekten taş atmak eline geçen kazancı daha da arttıracağına, bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına işaret eder.

Rüyada yüze taş atılması hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına, bol para kazanacağına, sabır ve azim ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonym

Rüyamda uzaktan bir goril bulunduğum eve taş atıyordu ve evin penceresine denk getiriyordu

Anonym

Merhaba. Ben rüyamda bir evin icine evin dis kapisindan yani evin disindan taslar atiyordum. Her tas attigimda evin icinden bana dogru ates toplari fışkıriyordu.
Fakat ben ates toplarina karsi kendimi korudum. Ayrica ben evin icine girmedim. Hayirli günler dilerim size.