Rüyada Acur Almak

Rüyada acur almak aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına alamet eder.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin sorunların tatlıya bağlanacağına, sermayesini hayır getirecek doğrultuda kullanacağına, başarılarının sürekli artacağına, borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacak olayların olacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, geleceğinin parlak, hayırlı ve güzel olacağına alamettir.

Rüyada acur almak elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının artacağına, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, sabır ve azim ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, el birliği ile maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına, tüm sorunlarının biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada pazardan acur almak başarısının önündeki engellerin kalkacağına, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, çok sevinip işinin başına geçeceğine, kazanacağı bir başarının bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, çok güzel adımlar atılacağına, büyük başarılara imza atılacağına, güzel bir hayat geçireceğine, dertlerinin şifasını bulacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meysera

Merhabalar rüyamda iş servisimdeydim, inip market gibi bir yerden biseyler alıp geri dönecektim , biraz yürüme mesafesindeydi , gidip biseyler aliyordum dönmek üzereyken acur alıyordum çok zaman kaybediyordum, çok fazla oyalaniyordum , hava kararmıştı ,tam gitmeye yakın engeller çıkıyordu, gidemiyordum ,oralarda öylece kalıyordum, servis beni bu kadar saattir beklemiş midir diye düşünüyordum.Allah ıyilik versin inşallah yorumlayabilir misiniz?