Rüyada Adam Dövmek Görmek

Rüyada adam dövmek görmek sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine, sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada adam dövmek görmek maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, dost ve akrabaların şaşırtılacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, çalışkanlığı ve azmi ile daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine, sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine, maddi imkânların günden güne çoğalacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine delalet eder.

Rüyada adam dövmek görmek hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, kendine döneceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, yeni işlerin geleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına yorulur.

Rüya alimine göre rüyayı görenin insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, gayrimenkul işine girileceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, büyük başarılar kazanacağına, yeni mekânlara gireceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek verileceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ceren

Rüyamda bi parktaydık ve 3 tane iri yapılı siyah ceketli adamlar vardı ve sinirliydiler ben de onları karete yaparak onları vurdum adamı yukarı çıkarıp adamı yere atım yani profosyönel gibi vurdum onları ve sonra uyandım

Ceren

Teşekürler 😁

İsmail Yüce

Rüyamda üç tane çok çirkin suratlı üç kişiye sırasıyla kafasına yumruk atarak bayılttığıma sonra diğerine aynı şekilde sonra üçüncü kişiyi de kafasına yumruk atarak bayılttım ama üçüncü kişi ya tam bayılmadı yada çabuk ayıldı. Tabi bunlara niye böyle yaptığımı tam hatırlamıyorum bana düşmanmış gibi geliyor da olabilir. Üçüncü kişi bana birşeyler söylüyordu ama ne söylüyordu hatırlamıyorum.

İsmail Yüce

Teşekkür ediyorum yüreğinize sağlık