Rüyada Ölmüş Olan Amcasını Canlı Görmek

Rüyada ölmüş olan amcasını canlı görmek kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, tövbelerin kabul olacağına, çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, ağız tadının yerine geleceğine, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına işarettir.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin yaşanan kötü anıların silineceğine, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına, borçlarını bitireceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş olan amcasını canlı görmek çok büyük zenginliğe sahip olacağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, adının yayılacağına, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, sevdikleri ile olan güzel zamanlarının tadını çıkaracağına, kendini her konuda geliştireceğine delalet eder.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, içinin mutlulukla dolacağına, elinin bolluğa kavuşacağına, her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş olan amcasını canlı görmek huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, sevdiği birinin ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre yakın zamanda yaşanan bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, keyifli sohbetler edeceğine, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, kısa sürede başarısının artacağına, etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
24 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kemal

Rüyada vefat eden amcamı ziyarete gidiyorum. Ama yakın zamanda öleceği söyleniyor. Elini ağlayarak öpüyorum, sarılıyorum. Sonra amcam mimik hareketleri ile annem ve bana şakalar yapıyor.

Yılmaz

Merhaba rüyamda babamı ölmüş görüyorum ve ağlayıp üzülüyorum daha sonra ölmüş Amcamı da görüyorum öylece bakıyor bana hiç konuşmuyor

Leyla

Rüyamda ölmüş amcamı hanımıyla otururken gördüm konuştuklarını gördüm ne konuştu klarını bilmiyom

Kerim

Merhaba rüyamda olen amcamı gördüm arabanın ıçınde çok kısa sohbet ettık benım elimde börek vardı amcama verdım nasıl DİE sordum ama cevap alamadım

Murat HALİLOĞLU

Amcam 3 ay önce rahmetli oldu. Babamla birbirlerine kırgındılar. Rüyamda amcamla babam yan yana oturuyorlar dı ama yine küslerdi. Amcam hiçkimseyle konuşmadı bu kadar gördüm. Rüyamın anlamı nedir acaba.

Dilek koc

Rüyamda rahmetli babam ve amcamı gördüm rahmetlik babamın ölüm yıldönümünde rahmetli olan amcam kıymalı pide yaptırmış getirmiş ve evin içi kalabalık yemekten dolayı

Murat

Rüyamda ölen amcamı çok şık bir takım elbise içinde çok mutlu olarak, düğün gibi bir etkinlikte gördüm. Benden sahneye çıkıp şarkı söylememi istedi. Anlamı nedir acaba?

Metin

rüyamda babamı ve vefat eden amcamı kahvede birlikte oturup sohbet ederken gördüm.Amcamın yanına gittim yüz felan görmedim benimle konuşmadı da. Ben yanına gittiğimde amca neden ölmüş numarası yaptın bize niye haber vermedin gibi şeyler söyledim ağladım. Rüyamın ne anlama geldiğini öğrenebilir miyim.

Hakan T.

Bu güne kadar hiç rüyamda görmemiştim amcamı 98 de trafik kazası sonrası ilk defa, küçükken bana tokat atmıştı ordan gelen Bi kırgınlık vardı içimde ona karşı ama 3
-5 sene sonra vefat etmisti. Sert mizacli biriydi tertemiz giyinmiş mutfaktan balkona bana doğru bakarken göz göze gelince bir an duraksadiktan sonra hemen gidiyorum elini öpüyorum ağlıyorum içleniyorum, neden ağlıyorsun sen benim kardeşim değil misin dedi uyandım. Teşekkürler şimdiden saolun.

Gülay

Rüyamda ölmüş amcamı canlı gördüm sohbet ettik çok sevindim seni gördüğüme dedim kendisine o da gülğmsedi

Elif

Rüyamda ölen amcamı gördüm ailecek toplanmıştık sadece onu ben görebiliyordum bana gülüyordu

Ceyda

Rüyamda amcani görüyorum çarşıda giderken ve kendisi beni görmüyor bu amcam diyorum gidip sarılıyorum ağlıyorum hemde çok ağlıyorum sohbet ediyorum