Rüyada Adam Öldürüp Saklamak

Rüyada adam öldürüp saklamak teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak mal sahibi olacağına, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, kararlarını alırken kimseye danışmadan hareket edeceğine, neşesinin yerine geleceğine, yoğun duygular yaşayacağına delalet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin her işten alnının akıyla çıkmaya, kapanan kapıların açılacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine, zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, hane bereketinin artacağına, hayatın rüya sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine alamet eder.

Rüyada adam öldürüp saklamak en sevdiği kişiyi çok mutlu edeceğine, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile bir araya gelineceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin yaşamının zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, aksiliklerin alınacak yardımlar sayesinde aşılacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada adam öldürüp saklamak keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, büyük başarılar kazanacağına, kusursuz bir yaşama kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, elinin bolluk göreceğine, işlerinin yoluna gireceğine, sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Savas

Rüyamda işhanı gibi bir yerde birilerini oldurmusum gommusum fakat kim ve nasıl yaptığımı bilmiyorum korku içinde saklanıp kaçmaya calisiyorum ölüleri de görmüyorum

Savas

Teşekkürler..