Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Duymak

Rüyada hamile olduğunu görmek duymak musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına, evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, elinin bollaşacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına yorulur.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kişinin edindiği deneyimleri gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, bereketin ve verimin hâkim olacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine, aile bireylerinin çok sevineceğine, daha doğru karar verebilmesi için kendisine yardımcı olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu görmek duymak kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, üstünlük elde edeceğine, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine ve sıhhatini kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin karşısına çıkacağına, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, zorlukların aşılacağına, sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına, kazancının ve canın güvence altında olacağına alamettir.

Rüyada hamile olduğunu görmek duymak sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, kavgalı olan insanlar arasında barışın sağlanacağına, vazife aldığı bir projeyi alnının akı ile teslim edebilmek için bu konuda uzman kişiler ile bağlantı kurulacağına delalet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre dünya mallarının çoğalacağına, şansın ve istikbalin açık olduğuna, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, gözyaşlarının dineceğine, ün sahibi olacağına, hayatı boyunca şansın hep iyi devam edeceğine yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özgür Demir

Rüyamda hamile olduğumu görüyorum; fakat karnım hiç yok. 7 aylık hamileyim, karnım hiç çıkmamış.

Özge

Rüyamda 9 aylık hamileydim ve doğuma az kaldığını gördüm, belimin ağrıdığını hissediyordum ve biraz da doğuma gireceğim için endişeliydim.

Özge

Teşekkür ederim.

Bircan

Rüyamda hamile olduğumu öğrendim ben sevinmedim hatta aldırmak istiyorum dedim ama eşim çok sevinmişti ben ise sevinmedim

Bircan

Teşekkür ederim sağolun inşallah

Gül

Rüyamda 1.5aylık hamileydim ama emin değildim test yapacaktım ama eşim değil bir başka erkek vardı yanımda ama eşimden hamileydim genede şüphe duyuyordum sizce anlamı nedir hayırlı günler

N. A. K.

Rüyamda uçakla başka bir şehire gidiyorduk ve yanımda tüm ailem vardı. Onlara uçakta hamile olduğumu söylüyordum. Gideceğimiz yere varınca alışveriş yapmaya başlıyorduk. Ben daha çok kız çocuğu eşyalarına bakıyordum. Fakat annem sanki bir şey arıyormuş gibi ordan oraya geziyordu. Sonra alışverişi bıraktık ve yürümeye başladık. Bir köpek geldi bize doğru, kocamandı ve sanki bir şey arıyor gibiydi. Ailem benden uzaklaştı, köpekse sürekli beni kokladı. En sonunsa ise sanki aradığını bulmuş gibiydi.

Ebru y.

Rüyamda hamileymişim doktora gidiyorum kız olduğunu öğreniyorum. Bi yandan seviniyorum bi yandan 2 çocuğum daha var istemiyo gibiyim

bir rüya gördüm

Rüyamda yeni evliyim aslına bekarım beyaz bir hamilelik testi kız kardeşim elimden alıyor yanımda babam ve annem var soruyorum hamile değilim değil mi çünkü eminim olmadığıma kardeşim diyor hamilesin gösteriyor ben 21 gibi bir sayı beklerken 57 sayısı yazıyor hamileyim annem diyor hadi eşine git nasıl söyleyeceksin hazırlan diyor

Ebru

Rüyamda hamile olduğumu görüyordum bekarım ama tahmini 7 veya 8 aylıktı karnım çok büyüktü bebeğin hareketlerini karnımın sol tarafında görebiliyordum etraftan düğün sesleri geliyordu kalabalık vardı kalkıp tek başıma yürümeye başladım karşıma şu an ayrı olduğum sevdiğim adam ve babam yan yana yürüyüp geldiler bana sinirli ve kızgın bir şekilde bakıp gittiler ondan sonra kendimi kardeşimle Bir tünel girişini asfalt yolu yıkadığımı görüyordum ayağımın altından berrak sular akıyordu

Emel

Rüyada eski eşimden hamileydim.Karnım yoktu fakat elimle dokunduğumda bebeği karnımda hissettim.Nasıl hamile kaldım? Hemen doktoruma gidip aldırmalıyım diye çok üzüldüm.Bu çocuğunda tüm sorumluluğunu üsteme yıkacak diye ağladım rüyamda.

Emel

Çook teşekkür ederim yorumunuz için.