Rüyada Adet Olup Oruç Bozmak

Rüyada adet olup oruç bozmak huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, işinde istediği başarıyı elde edeceğine, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine alamettir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin işlerinde geçici bir duraklama olsa da kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya, insanları sevindirerek kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, zaman zaman ölen bir yakınının ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada adet olup oruç bozmak yeni bir sosyal çevreye gireceğine, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, rakipleri ile dişe diş savaşacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine yorumlanır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına işarettir.

Rüyada adet olup oruç bozmak üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, işlerin rast gideceğine, hayırlı bir yola girileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup çok büyük başarılara imza atacağına, malına mal, parasına da para ekleyeceğine, kafasının rahat edeceğine alamet eder.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracağına, huzur ve şifa bulacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, eğitim hayatında büyük atılımlar yapılacağına, rahat bir hayata başlayacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments