Rüyada Ağaçta İncir Yemek

Rüyada ağaçta incir yemek dileklerinin tutacağına, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine yorumlanmaktadır.

Bu rüya kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, çevresinin genişleyeceğine, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ağaçta incir yemek başı sıkışan tanıdıklarına yardımda bulunacağına, mevki kazanacağına, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, kötü kişilere uzak olacağına, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine delalettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, küs insanların barışacağına, makamının yükseleceğine, adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, birden fazla ortakla iş kurulacağına, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına alamettir.

Rüyada başkasının ağacından incir yemek başarılarının artacağına, her geçen gün daha ünlü olunacağına, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, mutlu ilişkiler kuracağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni iş kollarına girileceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin hayallerin ardı ardına gerçekleştirilmeye başlanacağına, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, bol para kazanacağına, kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments