Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak kısmet alacağına, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, uzun ve hayırlı bir ömre, yapacağı yardım ile sevdiklerine ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, kısmetinin ve şansının açık olacağına, sevdiklerine, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işi başarıyla tamamlayacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, ömrünün çok uzun olacağına, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına alamet eder.

Rüyada ağlamak daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, insanlara karşı çok daha anlayışlı olacağına, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan kavuşacağına delalet eder.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin borçlarının kapanacağına, aşkının meyveleri olarak çocuklarını kucağına alacağına, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, rakiplerin ve çekemeyenlerin yenilgiye uğratılacağına, bekar kimseler için eşlerinin yabancı uyruklu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ağlamak çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, muradına ereceğine delalet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
56 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nisa

Rüyamda annem beni arıyor geveliyor lafı korkmayım diye sonra ayağının kırıldığını söylüyor babama haber verdiğini anlatıp babamın bize kim yemek yapacak diye düşündüğünü söylüyor ve ağlıyor önemsiz olduğunu düşünüp daha sonra eve geçiyoruz bahçeli bi ev büyük komşumuz diyorki siz bahçede nasıl oturuyorsunuz kurtların ayıların mevsimi geldi çıkabilirler dolu var diyo annemin koluna girip annemi yürütüyorum sonrasında

Günce

Yaşlı bir kadın ördek figürlü üzerinde iki küçük taş olan altın tılsımlı bir yüzük verdi yüzüğü parmağıma taktım sonra çıkarıp incelediğimde tılsım açıldı geniş bir arazi içinde büyük canlı gibi tarihi insan heykelleri gördüm ve yanında da küçük bir erkek çocuk vardı

Fatma

Merhaba rüyamda anneme çok küçük ve saçma bisey yüzünden kızıp sinirden kendimi yercesine ağlıyordum, yorumlarmısız lütfen..

Fatma

Çok teşekkür ederim😊

Hale

Rüyamda 40 yaşlarında bir adam sebebini hatırlamıyorum kendi evimizin önünde beni azarlıyordu benim o adama şunu söylediğimi hatırlıyorum ağlayarak “ben o elbiseyi giymeyi değil, dikmeyi çok istemiştim” diyordum

saliha

rüyamda hastanede bir anda torunumu kaçırmışlar odasında bulamadık çok ağladım öyle ağlamışım ki uyandığımda halen gözlerimden yaş akıyordu gözlerimde ağlamaktan kıpkırmızı olmuştu yorumlarmışsınız hocam

ayşe

merhaba rüyamda üniversite sınavı sonuçları açıklanmış ben 378 almışım ilk 70 bine girmişim ama yinede ben aglıyordum istedigim bölüm puanımı alamadıgım için çok üzülüyordum annemgil puanın iyi diyordu ama ben yinede aglıyordum istedigim yer gelmiyor diye bide şey düşünüyordum ne çabuk sınav geldi biz girdik çıktık diyordum uyandıgımdada etkisindeydim hala, uyandıgımda biraz aglamsıyordum içimi çekiyordum ne anlama geliyor acaba

Menekse

Rüyamda kaynanamin evdeyiz. Esimin arkadaşları gelmiş bir odadalar. Ama esim beni koymamis odaya. Onlar Benim arkadaşlarım diyor. Karı koca bile var neden diyorum o da benim arkadaşım diyor. Sonra onlar gidiyor evden. Ben de ağlıyorum odadan çıkmaya çalısiyorum çıkamıyorum kapı yokmuş. Pencereler çıkıyor karşıma hep.