Rüyada Ağzına Kan Tadı Gelmesi

Rüyada ağzına kan tadı gelmesi hayallerinin, beklentilerinin ve ideallerinin gerçekleşeceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, trend olan bir markanın başına geçileceğine, hastalıklarının iyileşeceğine ve rüya sahibinin önüne tertemiz, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, herkesin desteğinin alınacağına alamettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, etrafındaki kişilerle aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, ayrılanların birleşeceğine, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, rakiplerine ve kendisini çekemeyenlere karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına rivayet eder.

Rüyada ağzına kan tadı gelmesi çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, kimseden korkmayacağına, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, dualarının karşılığını alacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, araba alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine, dilediği gibi yaşayacağına, iş yaşamında söz sahibi olacağına, sıkıntıların kendisine destek veren kimseler sayesinde aşılacağına, çok yüklü kazançlar elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada ağzına kan tadı gelmesi tüm duygu ve düşüncelerini büyük bir samimiyetle dile getireceğine, daima kendisine hürmet gösterileceğine, olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına inanılmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin yeni yerler göreceğine, bazı kötü düşünceye sahip kimselerle muhabbetinin biteceğine, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, muhtaç insanlara yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, her zaman şükür içinde olacağına, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nisa

Rüyamda kanser olduğumu öğreniyordum kan tahlili falan veriyordum ağzıma kan tadı geliyordu ve biz apar topar hastaneye gidiyorduk