Rüyada Akan Çeşme Kapatmak

Rüyada akan çeşme kapatmak yaşam standartlarını yükselteceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, yaptığı bir iş ile başarılı olacağına, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına alamettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, tövbelerin amacına ulaşacağına, kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine inanılır.

Rüyada boşa akan çeşmeyi kapatmak varolan borçların ödeneceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, geçim derdinin biteceğine, borçlarının hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Ulemaya göre rüyayı görenin eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, riske atılacağına ve bunun sonucunda mükafatını alacağına, karısı ile arasının çok iyi olacağına, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada su akan çeşmeyi kapatmak yarınların kendisine mutluluk ve neşe getireceğine inanacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, işlerin rast gideceğine, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, bahtının açılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin tartışma yaşadığı insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek çok iyi hissetmesine yarayacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, yaşamının daha kolay hale geleceğine, her anlamda rahatlayıp zenginleşeceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments