Rüyada Akarsuda Yürümek Görmek

Rüyada akarsuda yürümek görmek zorlukların bitmesine, geçim sıkıntısının son bulmasına, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, kendi kaderi dışında, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, sağlığının yerine geleceğine, çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı bulacağına inanılmaktadır.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine ve evlerine ekmek götürmelerine ön ayak olacağına, işlerinin bir türlü düzeleceğine, önceden yaptığı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada akarsuda yürümek görmek sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, ekmek ve dünya malı alacağına, kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin aydınlanacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, rahat bir hayata başlayacağına, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına alamettir.

Rüyada akarsuda yürümek görmek büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, maddi açıdan birçok rakibin önüne geçileceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, bağımlılık yapan bir madde kullanan bir tanıdığa bu sorununu aşması için elinden gelen yardımı yapacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına, gönül yaralarının iyileşeceğine, kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments