Rüyada Akciğer Yemek

Rüyada akciğer yemek hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, yaptığı çalışmaların rağbet göreceğine, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, hayatının neşe dolacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, işlerinin yoluna gireceğine, endişelerinden kurtulacağına, işlerin düzene gireceğine, kısmetlerinin açılacağına, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada akciğer yemek üst makamlara çıkacağına, kazancının yerine geleceğine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına, yeni bir iş olanağı yakalamaya, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak aksiliklere ve engellere takılmayacağına, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, yeni yerler göreceğine, sorunların tamamen biteceğine, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada akciğer yemek acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, hayırlı bir evlat olacağına, çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına, kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine, çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, kötü şansının yakasını artık bırakacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments