Rüyada Akrep Görmek

Rüyada akrep görmek isabetli kararlar alacağına, insanların hayır dualarını alacağına, güveninin artacağına, dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, karşısına yeni imkanlar çıkacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, kötü günlerin bir daha yaşanmayacağına, kendisine türlü oyunlarla çelme takmaya kalkışanların oyunlarını bozacağına, refah içinde bir yaşam süreceğine, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koşacağına, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağaçta akrep görmek gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, çalışmalarının takdir edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ağzında akrep görmek çok mutlu olacağına, hedeflerin gerçekleştirileceğine, bu süreçte hayatın kıymetinin farkına varacağına alamettir.

Rüyada altın akrep görmek manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, çok hayırlı haberler alacağına, hem dini hemde dünyevi meselelerde kendini geliştireceğine alamettir.

Rüyada arabada akrep görmek kazancın yarı yarıya artacağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşınla akrep görmek kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, ruhen kendisini sakin ve huzurlu hissedeceğine, sakin ve güzel bir hayat süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ayakkabıda akrep görmek kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine yorulur.

Rüyada ayakta akrep görmek maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, işlerin hayırlı kapılar açacağına, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada bacakta akrep görmek borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine işarettir.

Rüyada bahçede akrep görmek rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, kimseye haksızlık etmeyeceğine, sorunların tek kalemde silineceğine işarettir.

Rüyada balkonda akrep görmek ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, unuttuğu birçok duyguyu bir kişi ile tekrar hatırlayacağına yorulur.

Rüyada banyo yaparken akrep görmek kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, işlerinin toparlanacağına, arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada banyoda akrep görmek kazançlı işlere girileceğine ve bu sayede ailesine daha rahat bir hayat sunma fırsatı bulacağına, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, işinde aranan biri haline geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bardakta akrep görmek çalışmalarının beğenileceğine, sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada böcek akrep görmek gönlünün ferahlayacağına, rızkındaki artış sayesinde evini daha iyi geçindireceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada boynunda akrep görmek yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, kısa süre içinde sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada camide akrep görmek bütün sıkıntılardan kurtulmaya, bundan sonra sevdiği kişi ile bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada canlı akrep görmek malının ve parasının büyüyeceğine, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çantada akrep görmek çok büyük kazanımlar elde edileceğine, herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir iş hayatına kavuşacağına, yakın zamanda ev ya da araba alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada cebinde akrep görmek şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, hayırlı adımlar atılacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine inanılır.

Rüyada çekmecede akrep görmek nazara gelinecek başarılar elde edileceğine, kötü kimselerin ağına düşmeyeceğine, çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çiftleşen akrep görmek başarıları ile konuşulacağına, çalışıyorsa terfi alacağına, hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına alamet eder.

Rüyada çıngıraklı akrep görmek mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına işarettir.

Rüyada çokça akrep görmek her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, hayatının kolay ve güzel geçeceğine, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden kötü bir süreci atlatacağına inanılır.

Rüyada çölde akrep görmek işlerinde geçici bir duraklama olsa da kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, çalışkanlık ve disiplinle birlikte iman gücüyle de hareket eden rüya sahibinin asla dara düşmeyeceğine, mal mülk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada cüzdanda akrep görmek edilen yardımlar ve yapılan hayırlar sayesinde geceleri başın yastığa vicdanen rahat olarak konulacağına, oldukça büyük başarılara, yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada deniz kenarında akrep görmek çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada denizde akrep görmek sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, takdir edileceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dev akrep görmek sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına tabir olunur.

Rüyada dışarıda akrep görmek helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına, Allah’ın yolundan gideceğine, işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına tabir olunur.

Rüyada dişi akrep görmek haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada dükkanda akrep görmek yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, çok büyük zorluklar atlatacağına, maddi konuların çözüme kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada elbisede akrep görmek önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzurlu ve rahat olacağına, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına alamettir.

Rüyada ensede akrep görmek ticaretin önünün açılacağına, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine işaret eder.

Rüyada etrafında akrep görmek işlerin daha iyi bir hal alacağına, rızkının her geçen gün daha da artacağına, rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine yorumlanır.

Rüyada evcil akrep görmek büyük bir zenginliğe kavuşulacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına, yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına bunun sonucunda meyvelerini toplayacağına alamettir.

Rüyada fare akrep görmek çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına, güzel bir hayat süreceğine, ticaretinin hızlanacağına, yayılacağına ve makamının yükseleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada göğsünde akrep görmek huzurunun eski haline döneceğine, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine, hayallerini gerçekleştireceğine, hedeflerine ulaşacağına alamet eder.

Rüyada gökyüzünde akrep görmek isteklerine ve arzularına kavuşacağına, kazancının kalıcı olacağına, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gri akrep görmek saygınlığına saygınlık katacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada gümüş akrep görmek toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, herkes tarafından takdir edileceğine yorulur.

Rüyada halıda akrep görmek mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına alamettir.

Rüyada hamamda akrep görmek insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine yorulur.

Rüyada hamile akrep görmek sıkıntılarından kurtulacağına, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, işlerini zahmetsizce bitireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada havuzda akrep görmek ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği ve elde ettiği zaman büyük bir başarıya ve hayırlı kazançlara sahip olacağı şeyleri alacağına, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada iç çamaşırında akrep görmek hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iğnesiz akrep görmek zorlukların üstesinden geleceğine, zor durumda olan kişileri unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına yorulur.

Rüyada iki akrep görmek hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, değer verdiği aile büyükleri ile doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada ikiye bölünmüş akrep görmek sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına ve bu sayede çevresindekilerle olan ilişkilerinin günden güne daha iyi seviyelere geleceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına tabir olunur.

Rüyada iri akrep görmek yeni maddi kapıların size açılacağına, büyük bir aşk yaşayacağına, uzun bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada irili ufaklı akrep görmek başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, hayır göreceğine alamet eder.

Rüyada kaçan akrep görmek maddi ve manevi olarak epey olumlu gelişme yaşanacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, özel ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kafada akrep görmek bahtın açılacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına işaret eder.

Rüyada kafeste akrep görmek büyük bir zenginlik elde edileceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kapı eşiğinde akrep görmek dost çevrenizin genişleyeceğine, her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada kavanozda akrep görmek akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına, bereket ve zenginlik bulacağına, kazancının günden güne arttıracağına tabir olunur.

Rüyada kıyafetinde akrep görmek kötü günlerinde yanındaki kimselerin kendisine destek vereceğine, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, daha güçlü bir hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kızıl akrep görmek alınan borçların günü gününe ödeneceğine, yakın bir zamanda alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kocaman akrep görmek yardım isteyen kişilere yardımcı olunacağına, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, az bir sürede ferahlığa kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kolunda akrep görmek huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, sıkıntı veren durumların ve sorunların ortadan kalkacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada konuşan akrep görmek aksiliklerin aşılacağına, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, çevresindekilere doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine delalettir.

Rüyada kumda akrep görmek kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, rahat edeceğine, sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kumsalda akrep görmek elinin bollaşacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, zor durumda kalmış olan çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşına maddi olarak yardımda bulunacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına delalet etmektedir.

Rüyada kurumuş akrep görmek kalbindeki iman gücüyle, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kutuda akrep görmek yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada lavaboda akrep görmek atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, sevdiği bir kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada merdivende akrep görmek emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, birikim yapma imkânı elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada mezarda akrep görmek düşmanlarını bile affedeceğine, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına yorulur.

Rüyada mezarlıkta akrep görmek kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada milyonlarca akrep görmek keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada minik akrep görmek sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına inanılmaktadır.

Rüyada mor akrep görmek karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada mutfakta akrep görmek partneri ile çok faydalı bir ortama gireceğine, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada namaz kılarken akrep görmek dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, istenen her şeye kavuşulacağına, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada oda dolusu akrep görmek rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, planlı programlı çalışmasının kendisine hem başarı, hem birincilik hem de gelir getireceğine, hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada okulda akrep görmek belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ölü akrep görmek büyük ve başarılı adımlar atacağına, hayırlı günlerin geleceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada omuzda akrep görmek insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa Allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, kederden ve stresten kurtulacağına delalet eder.

Rüyada örümcek ağında akrep görmek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, sevdiği ile gönül ve fikir birliği edeceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada örümcek akrep görmek dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, çok güzel günler yaşayacağına, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına delalettir.

Rüyada oyuncak akrep görmek üzüntülerinin sona ereceğine, kulluk görevlerini tam olarak yerine getireceğine, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına işarettir.

Rüyada pembe akrep görmek yaşadığı pişmanlıkların son bulacağına, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine, hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına alamet eder.

Rüyada pencerede akrep görmek hayattan yana yüzünün güleceğine, sermayesinin çoğalacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine alamettir.

Rüyada perdede akrep görmek bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, dara düşmüş bir arkadaşına yardım edip daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada pişmiş akrep görmek mutlu olunacağına, düşmanlar ile mücadele edeceğine, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza alamet ettiği söylenir.

Rüyada polis akrebi görmek yakınındaki kimselerden fayda göreceğine, dünya hayatında huzurlu olmaya, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada rengarenk akrep görmek işinde başarılı olacağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, üzüntülü günlerin sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına işaret eder.

Rüyada saat akrebi görmek aile hayatı içinde mutlu olunacağına, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada saçında akrep görmek çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, hayatını kazanırken keyif alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada saçta akrep görmek gireceği işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına tabir olunur.

Rüyada simsiyah akrep görmek maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına tabir olunur.

Rüyada sırtında akrep görmek tüm kederinin uçup gideceğine, rahat edeceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sofrada akrep görmek gözü karalığı sayesinde birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, afiyette olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sokakta akrep görmek yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, tüm evlatlarının kendisi için çok hayırlı olacağına inanılmaktadır.

Rüyada su akrebi görmek işlerinin her zaman büyüyeceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına tabir olunur.

Rüyada sürekli akrep görmek takdir toplayacak işler yapacağına, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına yorumlanır.

Rüyada süslü akrep görmek askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına inanılır.

Rüyada tabakta akrep görmek dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük sevinçler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada tarlada akrep görmek şansın ve kısmetin açık olacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine inanılır.

Rüyada ters dönmüş akrep görmek tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne azalarak sonunda biteceğine, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine alamettir.

Rüyada toplu akrep görmek sosyal hayatında bazı değişiklikler yaşanacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada toprakta akrep görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tuvalete akrep görmek üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine işarettir.

Rüyada tüylü akrep görmek endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına, sevdikleri ile birlik ve dayanışma halinde olacağına işarettir.

Rüyada uyuyan akrep görmek çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, her istediğini elde edeceğine, geçimini daha rahat sağlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada vücutta akrep görmek yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yanan akrep görmek iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, aile fertlerinin kendisini sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yarım akrep görmek haksızlık yapmayacağına, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yatakta akrep görmek evi kendisinin çekip çevireceğine, hayat içinde çok rahat edeceğine, kendisini sevmeyen kişilerden gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine işarettir.

Rüyada yemekte akrep görmek iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yengeç akrep görmek herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine, borçlarının kapanacağına, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının keyfini süreceğine rivayet eder.

Rüyada yengeç yada akrep görmek çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine delalet eder.

Rüyada yerde akrep görmek yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, sevdiklerini koruyup kollayacağına, hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yüzlerce akrep görmek çok daha iyi günler göreceğine, itibarıyla sosyal hayatta isim yapacağına, hayatında hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada zararsız akrep görmek kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, problemlerinin çözümüne kavuşacağına, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada zehirli akrep görmek düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada zehirsiz akrep görmek ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, işlerin sürekli büyüyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada zıplayan akrep görmek çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, başarılarının tadına varacağına, zenginliğe kavuşacağına rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Merhaba

Rüyamda odada iki yatak varmış biz de sinek börtü böcek varsa oraya toplasın diye odanın içine iki duvar arasına çamaşır ipi asar gibi sıra sıra ip asmışız ve naylon torba gibi bir sistem kurmuşuz. Uyanınca en az üç sıra olan bu iplerdeki poşetler siyah sinek vesaireyle dolu. “Akrep mi o” diyorum bir torbada siyah renkli, kuyruğu yukarıda olacak şekilde hareketsiz, yanılmıyorsam ölü iki akrep var. Burada nasıl kalmışız bir şey olabilirdi birine diyorum, bunun için kurmadık o sistemi de üstelik.

Demiralan

Ruyamda duvarda birkac tane akrep var ,kizkardesim ve ben korktuk ,bir tanesi dustu benim elime degdi, kostum kactim ,Bakkala gittim jet cakmak almaya ,,yakarim akrepleri diye dusundum,para almadim aceleden yanima bakkala yazdiririm diye dusundum ,Gunduz niyetine olsun,

Furkan

Merhaba
Rüyamda kırmızı büyük bir akrep gördüm hatta rüyamda akrepin kitap gibi olduğunu söyledim yani çok büyüktü. sonra akrep gitti. Daha sonra bir daha gördüm. Ve rüya bitti.
(Rüyada Akrep görmek kötülük ve şermidir. Bu Rüyanın Anlamı nedir?)
Teşekkürler

Ayşegül

Rüyam da yatağım da akrep sol elimin vücudumun kolumda dolu akrep kocaman sokuyor da beni acısı ni hissettim ayakta yine ensem kulağım da akrep vücudumun içinde hayrolsun

Burhan

Rüyamda Lavobalarda elimi yıkarkan kapının tam karşısında bulunan bir lavobadan kızıl büyük bir akrep ‘in çıkıp doğrudan dışarı çıktığını gördüm

Burhan

Teşekkür ederim

Serpil

Rüyamda kahverengi bir kaç akrep gördüm birini öldürüyoruz erkek kardeşimle ayriyetten başka akrebe benziyen böcek türleri de gördüm hepsi yerdeydi birinin mutfağıni temizliyormuşuz kimin olduğunu hatırlamıyorum rüyamda taniyormuşum ev çok pismiş akrebi mutfaktan öldürüyoruz