Rüyada Akrep Tarafından Kovalanmak

Rüyada akrep tarafından kovalanmak işle ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir haberin kısa süre içinde alınacağına ve bu haberle ilgili olarak atılan adımların kişiyi başarıya, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, sorunlarının çözüleceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına tabir olunur.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzelteceğine, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada akrep tarafından kovalanmak üzüntüsünün ve ağırlığının kaybolup gideceğine, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, küs oldukları ile yeniden barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına, çok para kazanacağına, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, zor bir durumun üstesinden gelineceğine tabir olunur.

Rüya alimine göre rüya sahibinin çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, büyük sorunlar yaşamadan, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, kısmetlerin artacağına, tutarlı davranıp, mal ve para sahibi olacağına, küçük işlere sermaye harcayıp güzel kazanç elde edeceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada akrep tarafından kovalanmak evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına, kötü halinden eser kalmayacağına, çok daha iyi başarılar kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, esenliğe, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, aile fertleri ile birbirlerine her konuda destek olacağına, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Jale

Akrepten ka”ıyorduk ben abim ve tanımadığım bi ablayla bi tas zeminli ahır gibi bi yerdeydik korktuk kapısını acarak merdivenden indik bahcede kacmaya basladık ve akrep arada bir zehir fışkırtıyordu. Sonra bahcedeyken uçmaya başladı bu sefer beni takip eder oldu ben çırpınarak kaçıyordum. O sırada uzum zaman önce rüyamda görmüş oldupum teyze ortaya gelerek havayı büktü kasırga yaptı akrep de kasırganın içine gelerek kurtuldum ondan sonra o teyze bana iyi örtün seni takip eden bir şeyler var ded

Jale

Allah tan hayırlısını dilerim hayırlısı olsun teşekkürler ilginiz için efendim saygılar