Rüyada Alaboradan Kurtulmak

Rüyada alaboradan kurtulmak çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına, ihtiyacı olan çarelerin, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, hayallerine ulaşacağına, mal ve mülk sahibi olmaya, azla yetinmek zorunda kalmayacağına, tüm hayatını manevi değerlerine ve inancına uygun şekilde inşa edeceğine işaret eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, yeni işe başlayan arkadaşlarına hocalık edeceğine, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada alaboradan kurtulmak rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına, aradığı kişiyi bulacağına, kalıcı işler yaparak toplum hayatına katkılarda bulunacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, sevdiklerine hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, gönlünün ferahlayacağına, iş yerinde oluşan krizlerin kısa süre içinde pratik bir zekayla ve mantıksal açıdan değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağına, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada alaboradan kurtulmak gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, deşarj olacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, sevdiklerine para ve zaman ayıracağına, hayatını huzur, bolluk ve bereket içinde geçireceğine, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments