Rüyada Allahım Canımı Al Demek

Rüyada allahım canımı al demek istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, en kısa zamanda sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup iş hayatına ve aile hayatına geri döneceğine, etrafındaki kimselerin kötü gününü paylaşacağına, eline büyük paralar geçeceğine ve önemli yatırımlar yapıp, dünyevi hayatını garanti altına alacağına, insanlardan takdir toplayacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin işlerinin düzene gireceğine, mutluluğa giden yolu bulacağına, kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, tekrar birikim yapmaya başlanacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada allahım canımı al demek kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, darda kalınan bir meselede yardım alınacağına ve bu sayede çözüme ulaşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin hayatın güzelliklerini doyasıya yaşayacağına, yokluk nedir bilmeyeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına, yapılan işlerde üst üste başarılar elde edileceğine, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına yorumlanır.

Rüyada allahım canımı al demek çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, dertlerden, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, tam anlamıyla çok büyük bir rahata erileceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, son zamanlarda yaşanan gelişmelerin hayırlara vesile olacağına, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine rivayet eder.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, küslüklerin sona ereceğine, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selin

Merhabalar, rüyam o kadar etkiledi ki beni, Allah’a isyan ettiğim için çok üzülüyorum. Rüyamda yerde ağlarken etraftakilerin toplanmasını fark ettim. Sadece ayaklarını gördüm çünkü kafam eğikti. İzleyenlerden birinin köpeği geldi ve bana sarıldı, Bende iyice ağlamaya başladım. Şaşırtıcı bi şekilde köpek beni anlıyordu çünkü onun dilinde konuşuyordum. Sonra “Allahım bu dünyaya yetersizim canımı al nolur” diyerek uyanıyorum. Ondan sonra ağlamamı kesemedim. Bu ne anlama geliyor?

Murat

merhaba rüyamda otobüs çarptı ve rüyamin içinde uyanmıştım ve hava güneşliydi yatakta uyandim Allahın canımı alması böyle birşey miş demek dedim beyaz birşeyler gördüm gözlerim kapalıydı sonra Kalktim gözlerimi açtım karşı yatakta telefonum gözlüğüm ve sarj makinem vardi gözlerim görüyordu fakat içimden göremiyorum kör oldum diyordum sonra gözlerimi hareket ettirdim ve 4-5 saniye sonra rüyam bitti uyandım bu ne anlama geliyor 15 yaşındayım

Büşra

Selamın aleyküm ben rüyamı sabah gördüm elimde yumurtayla tuvalete girdim kırmaya yöneldim ve birden bı güç beni ordan oraya savurdu fırlattı ve ben o anda Allah’ım canımı alma die yalvardim rabbim ne anlama geliyor acaba ozetlermisiniz.