Rüyada Altın Bilezik Kırılması Görmek

Rüyada altın bilezik kırılması görmek sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına, bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine delalettir.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, kısmet alacağına, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine, yol yordam öğrenip işlerini daha kolay halledeceğine inanılır.

Rüyada altın bilezik kırılması görmek sıkıntılarını atlatacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, adının yayılacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine alamettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin her zaman sosyal biri olacağına, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, dertlerinin unutulacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine, çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine yorulur.

Rüyada kolunda altın bileziğin kırıldığını görmek başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, kendisini destekleyen kişiler sayesinde huzur bulacağına, ferah düzeyinin artacağına yorumlanmaktadır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, arkadaşlarıyla dayanışma ve sevgi içinde olacağına, bir konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, yakın bir zamanda yeni bir kişinin hayatına gireceğine, bu durumdan ötürü çok sevineceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emel

Rüyamda sevgilimle nikahı yapmışım iki tane bilezik takmışlar birisi kalın diğeri ince burma bilezik tam o burma bileziği çıkarıp bakacakken kırılıyor

İsimsiz1989

Hocam rüyamda evli olduğum halde yeniden nişanlandığımı bana altınlar alındığını annem ve babamın takı seti hediye aldığını ve takılan 3 tel burma bileziklerden tel tel ayrılıp kaybettiğimi, kolumda sadece 1 tek tel olarak kaldığını ve sonra yerden toz toprak arasından diğer telleri bulduğumu ve yanında başka altınlar da bulduğumu ve çok sevindiğim gördüm, şimdiden teşekkür ederim