Rüyada Altın Dolu Çanta Kaybetmek

Rüyada altın dolu çanta kaybetmek insanlar arasında çok saygın bir kişi olacağına, dostlar arasında yaşanan tatsız olayların çözümü için arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine, hayal ettiği her şeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, kurtuluşa kavuşacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin parasının ve malının artacağı işler yapacağına, epey uğraştıktan sonra sorunlarını biraz düzelteceğine, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, kendinden emin adımlar atacağına, korkusuzca işinin başında duracağına yorulur.

Rüyada altın dolu çanta kaybetmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, başaracağı işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, başarıya ve zafere doymayacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin sevgi ve barış ortamına kavuşacağına, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada altın dolu çanta kaybetmek sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, yeni ve güzel bir alışkanlık edinileceğine, hayırlı haberler duyacağına, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bahar

Gündüz niyetine oğlum içinde altın para cep telefonu olan çantayı kaybetti ağlayarak çok aradık ama yok