Rüyada Küs Olduğun İnsanın Evine Gelmesi

Rüyada küs olduğun insanın evine gelmesi ailesinden bazı konularda güç alacağına, iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, ortaya bazı projeler koyacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına delalet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin gönül hoşluğu yakalayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, huzurunun yerinde olacağına, işlerin yoluna gireceğine, işiyle ilgili hedeflerinin zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına alamet eder.

Rüyada küs olduğun insanın evine gelmesi baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, çok büyük mutluluklar duyacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına inanılmaktadır.

Tabirciye göre sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, işyerinde herkese eşit davranılacağına, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, çıkılan yolculukların şans getireceğine, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada küs olduğun insanın evine gelmesi uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine, her türlü konfora sahip olunacağına, güzel gelişmeler sayesinde deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına işarettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına, rekabet içinde olduğu ya da kendisini çekemeyen kişilerin hayal kırıklığı yaşayacağına, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
55 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selma

Selamun aleykum ruyamda küs olduğum arkadaşım evime geldi içeri girdi ve karşı komşumda geldi ikisine bir bilet almışım ama ne bileti bilmiorum ikiside sevindi.sonra eşim geldi çok kızdığını gördüm. Eşimin en sin evin içinde bağırdı sen nasıl böyle birşey yaparsın die ne yaptım die düşündüm .hatta küs olduğum arkadaşım da kızma dedi eşime be j arka aldı. Sonra bu lar gitti evimden bilet almıştım ne bileti olduğu bilmiorum onlarda acele etmeyelim bekleyelim dediler. Böyle ama küs olduğum kişi var

Ahmet y

Gündüz niyetine, eski iş arkadaşlarım beni evimde ziyarete gelmişler, aramızda biraz küslük vardı,,birşeyler yiyoruz, sorumlu hemşire çekyatta uzanmış, yatıyor , gözlerim hep üstünde,sonra yanımıza gelip bizimle konuşuyor dertleşiyor, bize eşlik ediyor, sonra lavaboya gidiyor,

Ahmet y

Teşekkürler Allah hakkımızda hayırlısı versin

Nazım Gündüz

Rüyamda küs olduğum kişiler apartman temizliği yaparken bizim dairenin önünden gwçiyolardı bende ayıp olmasındiye eve çağırdım girdiler meyve, kuru yemiş çay ikram ettim aramın en kötü olan kişi gerek yok fln dedi sonra sofraya oturdu ben biraz telaşlıydım

Nazım Gündüz

Çok teşekkür ederim sorumu cevapladığınız için

Necla özveren

Rüyamda küs olduğum kaynım evime geldi seninle konuşmamız lazım diyor ve ben kabul etmiyorum konuşalım diye yalvarıyor

Ali. Anaz

Rüyamda küs olduğum kişilerin evime geldiyini görmek ve giderken devenin kaçtıgını görmek