Rüyada Küs Olduğun İnsanın Evine Gelmesi

Rüyada küs olduğun insanın evine gelmesi ailesinden bazı konularda güç alacağına, iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, ortaya bazı projeler koyacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına delalet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin gönül hoşluğu yakalayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, huzurunun yerinde olacağına, işlerin yoluna gireceğine, işiyle ilgili hedeflerinin zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına alamet eder.

Rüyada küs olduğun insanın evine gelmesi baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, çok büyük mutluluklar duyacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına inanılmaktadır.

Tabirciye göre sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, işyerinde herkese eşit davranılacağına, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, çıkılan yolculukların şans getireceğine, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada küs olduğun insanın evine gelmesi uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine, her türlü konfora sahip olunacağına, güzel gelişmeler sayesinde deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına işarettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına, rekabet içinde olduğu ya da kendisini çekemeyen kişilerin hayal kırıklığı yaşayacağına, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Küs Olduğun İnsanın Evine Gelmesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhabalar rüyamda geceydi balkona çıktım aşağiya doğru baktığimda görümcemin kocası bizim apartmanın önünde dikilmiş apartaman doğru el işaretiyle gel gel yapiyodu ben hemen tanidim onu aa bu metin değil mi ne işi var burda derken bi baktim apartmandan görümcem çıktı meğerse ona el işareti yapiyomuş görümcem kapalı tesettürlü elinde de bi kutu tutuyor ben onları görünce hemen mutfağın ve balkonun ışığını açtim safiye abla senmisin diye seslendim o da evet dedi yukari gelsene dedim hemen kapiya çıktım apartmanin ışığını açtim o arada eşime seslendim ablan geliyo dedim bide evde temizlik yapiyomuşum ev dağınık kapinin önünde de eski ayakkabilar var onlari hemen ayağımla kenara ittim görümcem yukarı bi çıktı saçı açık bide hamile demiştim ya tessettürlü diye bizim kapiya açik bi şekilde geldi elinde de bir kutu kesme şeker sağ elinde hemen sarıldık birbirimize sonra eşime sarıldı sonra tekrar eşime sarıldı bende onlara sarıldım içeri buyur ettim aa sen hamilesin dedim karnına dokundum eşim dokunma karnina sen hemşire değilsin dedi sonra odaya geçtik oturduk ama görümcem ben eşim çok mutluyduk gülerek sohbet ettik ve gerçek gibiydi…. bu arada biz görümcemle 4 senedir hiç bir şekilde görüşmüyoruz… yorumlarsanız çok sevinirim hayırlı günler

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya aileye, hayırlara ve morale tabir olunur. Rüya tabirine göre sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına; rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine; ailesi ve kendini seven kişiler sayesinde moral bulacağına işarettir.

 2. Merhaba rüyamda çok sevdiğim kardeşim dediğim arkadaşimi gördüm. bir inat uğruna küstüm, o da bana küstü aylar oldu. ruyamda evime gelmiş konuşmaya çalişiyor. ne anlama geliyor simdiden teşekkürler 🤗

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya yeniliğe, evliliğe ve rızka tabir olunur. Rüya alimlerine göre huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine; üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine; hayatın kendisine istediklerini nasip edeceğine, rızkının artacağına yorulur.

 3. Merhabalar rüyamda normalde konuşmadığım yengemin ailesiyle bizim eve gelip oturmuş sohbet ediyorduk. ne anlama geliyor şimdiden teşekkürler

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız rahatlığa, berekete ve düşüncelere yorulur. Rüya tabirine göre problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine; şans, bereket ve kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına; anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına yorulmalıdır.

 4. Merhaba, gerçek hayatta arkadaşlığımı bitirdiğim kızı şuan oturduğum evimin önce mutfağında gördüm konusmaya basladık neden bitirdiğimi açıkladım sonra salonda koltukta yüz yüze otururken bacaklarımızda battaniye gibi örtü varken tatil planı yapıyorduk aydınlık evdi ama yüzlerimiz normaldi gülme yoktu

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya sevgiye, haneye ve varlığa yorulur. Rüya yorumuna göre sevilen bir kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına; can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına; varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine delalettir.

 5. rüyamda 4 senedir konuşmadığım ablam gelmiş ben erkek kardeşimle mutfakta çay hazırlıyorum giriş kapısı açık bakıyorum merdivende ablam elinde bir tepsi börekle ıçeri giriyor hic konuşmuyoruz şimdiden tşk ederim

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız dedikoduya, pratikliğe ve hayallere alamet eder. Rüya tabirine göre dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına; iş yerinde oluşan krizlerin kısa süre içinde pratik bir zekayla ve mantıksal açıdan değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağına; hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına tabir olunur.

 6. S.a hocam Bende rüyamda akşam evli 3 erkek babası erkek arkadasimi yanında iki tane yetişmiş 10 12 yaş içerisinde kızlarıyla bize geldiğini gördüm ve şaşırdım bu arkadaşımın kızı yok ve biz 2 seneye yakın küsüz ve ben kızlarını nasil öpüp sarıyorum onlara marketten abur cubur alıyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya iyiliğe, kararlara ve maddiyata delalettir. Rüya yorumuna göre manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine; önemli bir konuda aile bireylerinin de desteği alınarak kararlar verileceğine; maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine alamet eder.

 7. Iyi günler ruyamda bazı olayları bahane ederek bi küsüp barışan tanidigimizin elinde hediyeler ile evimize geldiğini gördüm. Ben sıcak davranmıyorum ama o sanki hiç küsmemiş gibi davranıyordu anlamı nedir acaba öğrenebilir miyim

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya insana, yardıma ve niyete alamet eder. Rüya alimlerine göre insanlarla iyi geçinmek için gerekli şeyleri yapacağına ve kalp kırmayacağına; zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına; çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına işarettir.

 8. Merhabalar, birkaç kez küs olduğum ve sevdiğim adamı bizim evde gördüm ailem de var evde,ya tek başına odada yatıyor yada evdekilerle vakit geçiriyor,başka rüyada da ben onların evindeyim,ailesi ile birlikteyiz.
  O bizim evde olduğunda genelde hep sessiz konuşmuyor, sadece bir yada iki kez konuşmaya çalıştığını gördüm.
  Bunun yorumu ne olabilir?
  Ayrıca bana ev rüyası dışında da gülümseyip konuşmaya çalıştığını gördüm.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız duaya, mutluluğa ve akrabaya işarettir. Rüya yorumuna göre sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına; uzun soluklu bir ilişkinin mutlulukla sona ereceğine; dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına işaret eder.

 9. Rüyamda küs olduğum arkadaşım kendi baba evime geliyordu yanında da ardaşım vardı onunla gerçek hayatta da sevgililer onlar bir koltukta ben karşı koltuktayım cam açık camda beyaz güneşlik var rüzgar esiyor o ara küs olduğum arkadaşım bana birşey diyor orasını hatırlamıyorum bende cevap veriyorum ama rüya içinde isteksizdim daha öncede aynı kişi farklı görmüştüm rüyamda inşallah hayra alamettir arkadaşım erkek bu arada

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız sevinmeye, eğlenceye ve keyfe yorulmalıdır. Rüya tabirine göre sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine; dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına; keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim