Rüyada Altın Gerdanlık Görmek

Rüyada altın gerdanlık görmek işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, ailesine ve çevresine örnek olacak bir birey olarak yaşayacağına, herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına, ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, kendi işini kuracağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibinin atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, imkân sahibi olacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, işlerin açılacağına, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, sıkıntıların biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasında altın gerdanlık görmek huzurunun artacağına, adını işiyle duyuracağına, kısmetlerinin açılacağına, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına, tüm malını ve parasını sadece kendisi ve ailesinin rahatı için harcayacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz altın gerdanlık görmek özel hayatında yakaladığı istikrar ve başarıyı iş hayatında da devam ettireceğine, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, mutluluk verici haberlerin alınacağına, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, sevdiği kişiye kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, engellerin ortadan kalkacağına, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, daha sevgi dolu biri haline geleceğine, manevi olarak ferahlayacağınıza alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments