Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın görmek Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, maddi durumunun düzeleceğine, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, kafa karışıklığı yaşayan bir arkadaşına tavsiyelerde bulunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, en sıkıntılı ve korkutucu anda bile Allah’ın yardım edeceğine, kasasının ağırlaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ağaç dalında altın görmek bol bol dua alınacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden çok büyük bir yardım geleceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzurlu ve rahat olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ağaçta altın görmek karısı ile arasının çok iyi olacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, izlenecek bir yolun hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağaçta asılı altın görmek gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bir ömür boyu bozulmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağır altın görmek üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada ahırda altın görmek çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, uzun zamandan beri tanış olunan birinden çok büyük bir yardım geleceğine işarettir.

Rüyada alnında altın görmek sorunlarını halletmeyi başaracağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada alyans altın görmek maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, makamının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada anneden altın görmek gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine, aile ve iş yaşamında herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına yorulur.

Rüyada antika altın görmek bereketli işlere gireceğine, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada arabada altın görmek hayatında çok güzel değişimlerin ve gelişmelerin yaşanacağına, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşında altın görmek büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, eşi ile aralarında olan samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitirmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada arma altın görmek değer verdiği kişiler için hayırlı bir kimse olacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada armalı altın görmek sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, sorunların yeni sorunlar doğuracağına, kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine alamet eder.

Rüyada atatürklü altın görmek dargınların barışacağına, çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüyada az altın görmek iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bahçede altın görmek rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına ve bazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bakır altın görmek sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, işlerinden yana hayır göreceğine, hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bankada altın görmek şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı başaracağına yorumlanır.

Rüyada başkasında altın görmek stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, işlerindeki verimin ve rızkındaki bolluğun artacağına tabir olunur.

Rüyada bavulda altın görmek borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, tartışmaların sona ereceğine, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına alamettir.

Rüyada bebek yatağında altın görmek çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada bebekte altın görmek yeni bir sosyal çevreye gireceğine, ailesi ile birlikte hareket edeceğine, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına inanılır.

Rüyada beş altın görmek sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, sıkıntıdan kurtulacağına, başarılı bir iş hayatı geçirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada beşibiryerde altın görmek sorunlarından kurtulacağına, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına işaret etmektedir.

Rüyada beşikte altın görmek bozduğu bir düzenin eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, dirayetli olmasının kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, önayak olan kişilerin yardımıyla dünyaevine girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz altın görmek maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, eğer yaptığı bir yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, kişinin endişe ettiği konuları sabır ve azim göstererek çözebileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beze sarılı altın görmek kendisi gibi iyi niyetli kişilerle güzel, keyifli günler geçireceğine, uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada bileğinde altın görmek daha yüksek bir noktaya geleceğine, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada bilezik altın görmek hayatına değer katacak kimselerle karşılaşacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada binlerce altın görmek refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada birikmiş altın görmek sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine işaret eder.

Rüyada bohçada altın görmek her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada bol altın görmek hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, çocuklarından her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada bolca altın görmek fakirlikten kurtulmaya, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine rivayet eder.

Rüyada bozuk altın görmek tazeleneceğine ve canlanacağına, yakın çevresinin iyi gününde de, kötü gününde de yanlarında olacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine işarettir.

Rüyada bronz altın görmek zorlukların ve sorunların aşılacağına, başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına, gönül hoşluğu yakalayacağına alamet eder.

Rüyada bükülmüş altın görmek hayırlı işlere girileceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına yorulur.

Rüyada burma altın görmek büyük sıkıntıları olmayacağına, kısa sürede çok mutlu olunacağına, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına inanılır.

Rüyada bütün altın görmek daima önüne bakacağına, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada büyük beşibirlik altın görmek kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra çıkacağı bir seyahat sırasında çeşitli güzel kararlar vermiş olarak geri döneceğine, tatsız günlerin geride bırakılacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada büyülü altın görmek sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, bir konuda problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çalınan altın görmek kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada çalıntı altın görmek sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, rahat edeceğine, aldığı müjdeli bir haber sonrasında heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada camide altın görmek çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, kurulan yeni yaşamda isteklerine kısa zamanda erişileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çamura bulanmış altın görmek kazançlı bir işin başına geçileceğine, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, çalışma hayatında yaşadığı zorlukların biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çamurlu altın görmek geleceğine ışık tutacak gelişmelerle karşılaşılacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, yeni bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çanak altın görmek kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına, iş hayatındaki rakiplerinin hep arkada kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada çekmecede altın görmek büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çengelli iğnede altın görmek geniş rızık elde edeceğine, ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacak kazanca ulaşacağına, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çerçeveli altın görmek kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada çeşitli altın görmek yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, işlerine bereketin ve verimin hasıl olacağına, karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çiçekli altın görmek alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine, mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına inanılır.

Rüyada çift altın görmek atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çil altın görmek işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine, seven kişilerin mutlu bir hayata kavuşacaklarına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada çokça altın görmek vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine, sıkıntılarını arkasında bırakacağına, aynı ofisi paylaştığı bir iş arkadaşı ile aralarındaki sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada buluşulacağına rivayet eder.

Rüyada çömlek altın görmek bir konuda yardıma ihtiyaç duyacağına, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada çubuk altın görmek kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, para sahibi olacağına, birikim yapma imkânı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çukurda altın görmek bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, özel yaşamında beklenmedik iyi gelişmeler sayesinde yalnızlıktan kurtulacağına, yaşayacağı güzel günlerin çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çürük altın görmek aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, daha iyi yerlere geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada cüzdanda altın görmek yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, yaşamına renk geleceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada dağda altın görmek hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, işlerinde verimin artacağına işarettir.

Rüyada define altın görmek tatsızlıkların sona ereceğine, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, başarılı adımlar atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada değişik altın görmek evliliğinde mutluluğun daim olacağına, çocuklar gibi şen olacağına, sıkıntılarının zamanla geçeceğine inanılır.

Rüyada deniz kenarında altın görmek hayatının kalan kısmında işinin ehli bir kimseyle birlikte işler yapacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına işaret eder.

Rüyada denizde altın görmek hayatını dilediği hale getirmek için planladığı yönde hareket edeceğine, tüm dertlerinin biteceğine, hiçbir zaman mutsuz olmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada denizin dibinde altın görmek adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına, ailesini dini inançlarına uygun şekilde yönlendirerek, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, hayatın yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada derede altın görmek kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, borçlarını ödeyeceğine, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına yorulmaktadır.

Rüyada dişini altın görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dışkıda altın görmek mallarının ve kazancının çoğalacağına, kurduğu hayallerin bir bir gerçekleşmeye başlayacağına, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına yorumlanır.

Rüyada dolapta altın görmek aile büyüklerinin sözlerinin kulağa küpe edilerek başarıya ulaşılacağına, hiçbir derdinin kalmayacağına, zafer elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dört altın görmek günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Rüyada dualı altın görmek barış ve sevgi ortamında bulunacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, kalbindeki iman gücüyle, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eğilmiş altın görmek kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, iş hayatında yaşanan rekabetlerden büyük başarılar ile çıkılacağına inanılmaktadır.

Rüyada eğri altın görmek çok başarılı adımlar atacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, tüm sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada ekmek arasında altın görmek yeni iş fırsatları yakalayacağına, hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, doğru yolu bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada elmas altın görmek zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olduğu zamanları tersine çevirecek ruh haline bürüneceğine, geniş bir ev satın alacağına alamettir.

Rüyada emanet altın görmek işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, ne hastalığın, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için mutlu haberler alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada erimiş altın görmek zorlukların çok kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına yorumlanır.

Rüyada erkek altın görmek bilge ve alim kimse haline geleceğine, anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski altın görmek borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, eve huzur dolacağına, her zaman çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada etrafında altın görmek kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, tekrar eski lüks hayatına döneceğine, sorunların ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evlenip altın görmek mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, rahata ereceğine, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine delalettir.

Rüyada ezik altın görmek keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin çoğalacağına, maddi kayıpların sona ereceğine, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine işaret eder.

Rüyada ezilmiş altın görmek üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, zor günlerin biteceğine, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada fotoğrafta altın görmek yeni bir hayata adım atılacağına, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına rivayet eder.

Rüyada gazi altın görmek mutluluk gözyaşı dökeceğine, adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada gelin altın görmek iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına alamet eder.

Rüyada gelin damat altın görmek yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gelinlik altın görmek üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine alamettir.

Rüyada gerçek altın görmek kuran hafızı olmaya ya da hafızlık üzerine çalışan bir öğrenciye yardımda bulunacağına, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçma, borcunun hafifleyeceğine, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gökyüzünde altın görmek zor bir durumun üstesinden gelineceğine, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, ticarete atılacağına alamet eder.

Rüyada gölde altın görmek işine ve hanesine bereket geleceğine, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, maddi olarak çöküntüye uğraşım aile dostlarına yardımda bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada görümceden altın görmek çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına rivayet eder.

Rüyada gram altın görmek geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, başarılarının birbiri ardına gelip ne olduğunu anlayamayacağına, yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak zengin olacağına inanılır.

Rüyada gri altın görmek hayatını kötü etkileyen ve kendisini olumsuz düşüncelere salan kişilerle olan diyaloğunu kopartacağına, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gümüş altın görmek rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına, ruhunun şifaya kavuşacağına, sıkıntılarını atacağına inanılmaktadır.

Rüyada güveçte altın görmek hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğinek alamet ettiği söylenir.

Rüyada güzel altın görmek hastalıklarının azalacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde kötü bir durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına yorulur.

Rüyada hacda altın görmek ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ham altın görmek zor durumların sona ereceğine, zora giren işlerin hayra çıkacağına, ele geçen kazancın günden güne artacağına, yaşamının belli bir düzene oturacağına tabir olunur.

Rüyada hamileyken altın görmek alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, kariyer edineceğine, kendi işini açacağına işaret etmektedir.

Rüyada haram altın görmek sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, Allah’ın kendisine üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, kendisine türlü oyunlarla çelme takmaya kalkışanların oyunlarını bozacağına delalettir.

Rüyada has altın görmek dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hasır altın görmek hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, yeni yerler göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada hediye altın görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada hurda altın görmek bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine alamet eder.

Rüyada iki adet altın görmek gururlandıracak işler yapacağına, dua alacağına, kendini tatmin etmek için yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iki altın görmek hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada imitasyon altın görmek hayatının yolunda gideceğine, işveren pozisyonuna geleceğine, hayatında çok büyük sıkıntılar ile hiç karşılaşmayacağına yorulur.

Rüyada ince altın görmek iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, şansının kendinden yana olacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada inci altın görmek anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, etrafındaki başarılı insanların mutluluğunu paylaşıp, onları tebrik edeceğine, bir aile büyüğünün ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına inanılır.

Rüyada irili ufaklı altın görmek karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına, çarelere ve çözümlere kavuşacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada isimli altın görmek rahatının yerine geleceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ıslak altın görmek sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada işlemeli altın görmek sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada istiharede altın görmek çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, bu şekilde devam ederken karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirip işlerini daha iyi bir hale getireceğine, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada kabede altın görmek Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kafalı altın görmek ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, ailesine daha iyi bir gelecek sunmak için çok daha fazla çalışıp, asla yüksünmeyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kağıt altın görmek ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına, yaşamının kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada kalabalıkta altın görmek kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada kalın altın görmek sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kalpli altın görmek hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada kamyonda altın görmek net bir bakış açısı kazanacağına, nasibin bollaşacağına, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kapıda altın görmek yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kara altın görmek yakındakilere maddi ve manevi olarak destek olacağına, ailesi ile birlikte hareket edeceğine, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine alamet etmektedir.

Rüyada kararmış altın görmek çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, karşısına çıkacak sorunları, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kare altın görmek hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, çok büyük hayır duaları alacağına ve Allah katında yüksek mevkilere ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kart altın görmek çocuk sahibi olunacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine alamettir.

Rüyada kasada altın görmek sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kavanozda altın görmek insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kaybolan altın görmek bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, kararsız kaldığı bir konuda en doğru olanı bulacağına, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kayıp altın görmek üzerinde kafa yorduğu bir düşünceyi hayata geçireceğine, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına rivayet eder.

Rüyada kaynanadan altın görmek kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, başarıya ve zafere doymayacağına, yapılan işlerin fazla kar getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kazanda altın görmek kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kınalı altın görmek çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kırılmış altın görmek girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına delalettir.

Rüyada kirli altın görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, kudret ve hikmet sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada kırmızı altın görmek aşk, para ve işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı kurdele altın görmek Allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, fakirliğinin biteceğine, tamamlanan bir projeden büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kocaman altın görmek hasta ise en kısa zamanda ayağa kalkacağına, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, dertlerin aşılacağına yorumlanır.

Rüyada kolye altın görmek sorunların tamamen ortadan kalkacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine, maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada komşuda altın görmek hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, yaptığı işlerden bereket göreceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kopmuş altın görmek huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, hayatın güzelliklerini doyasıya yaşayacağına, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine delalet eder.

Rüyada koynunda altın görmek en sevdiği kişiyi çok mutlu edeceğine, hastalıkların biteceğine, işlerin yoluna gireceğine delalettir.

Rüyada kucakta altın görmek Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde her gün şükredeceğine, kendisini önceki durumundan daha iyi hissedeceğine, bekar bir kadın için hayırlı bir erkek ile evleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada küflenmiş altın görmek gözyaşlarının kuruyacağına, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına işarettir.

Rüyada küflü altın görmek sosyal çevrede güzel değişikliklerin olacağına, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bir projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine alamettir.

Rüyada kumda altın görmek toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşülmeyeceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, hayırlı başlangıçlar yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada küpe altın görmek rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, yaşadığı zorluğun biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kuyuda altın görmek ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara iş hayatında daha önce karşılaşılmamış kadar büyük fırsatlar elde etmelerinde çok büyük bir yardımda bulunulacağına inanılır.

Rüyada kuyumcu altın görmek kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine, yaşam enerjisi ile dolacağına, aradığı çareleri bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada lanetli altın görmek maddi imkanlarının çoğalacağına, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine işarettir.

Rüyada leğende altın görmek yeni kararlar alınacağına, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada maden altın görmek ailesinden ve sevdiklerinden kopmayacağına, borç ödemeye, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada madeni altın görmek içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, bir arabulucu gibi davranarak mevcut gerilmiş ortamı sakinleştireceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mağarada altın görmek sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, sayısız fırsatlar elde edeceğine, edilen duaların kabul olacağına inanılır.

Rüyada masada altın görmek maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına, hem itibar hem de kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mat altın görmek adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine, gururlu bir hayat süreceğine, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın yine hayır getirecek işlere harcanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mavi altın görmek bol kazançlı günlere kavuşacağına, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, hayır getirecek bazı kişilerle muhatap olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mezarda altın görmek rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde üzerindeki kötü durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, parasal sıkıntılarını bir kenara atarak refaha ereceğine, büyük bir zenginlik kazanılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mezarlıkta altın görmek hayatında olumlu değişiklikler yaşayacağına, ettiği bir zararını tamamen kapatacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada miras altın görmek zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, olumlu dönüşümler alacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına inanılır.

Rüyada miras kalan altın görmek kudretli oluşu sayesinde etrafındaki kimselere destek olacağına, kişinin bir sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada miras olarak altın görmek iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, ortalığın sakinleşip, durulacağına inanılmaktadır.

Rüyada mor altın görmek eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, geçim derdinin baş göstermeyeceğine, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölen kişide altın görmek sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, hayatı boyunca şansın hep iyi devam edeceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ölmüş insandan altın görmek iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getireceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına tabir olunur.

Rüyada ölüde altın görmek iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, aklından geçen ve uzun yıllardan beri yapmak istediği her şeyi yapacağına, zararlı bir kişiyi kendinden uzaklaştırmayı başaracağına inanılır.

Rüyada osmanlı altın görmek büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada osmanlı tuğralı altın görmek kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, şansın ve kısmetin açık olacağına, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada para yada altın görmek ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, zenginlik sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada parça altın görmek hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağına, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına işaret eder.

Rüyada parlayan altın görmek evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine rivayet eder.

Rüyada paslanmış altın görmek gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, kazancının ve rızkının kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına inanılır.

Rüyada paslı altın görmek kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada pembe altın görmek yeni gelişmelerin kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, arsa ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına, az da olsa kazanç elde edeceğine ve bu kazancın bereketli olup kendisini bahtiyar edeceğine yorumlanır.

Rüyada perdede altın görmek bereketli bir yaşama sahip olunacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına, özel hayatında yakaladığı istikrar ve başarıyı iş hayatında da devam ettireceğine tabir olunur.

Rüyada pırlanta altın görmek sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada pul altın görmek çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine ve bunun meyvelerini de kısa süre içerisinde toplamaya başlayacağına, şansının ve bahtının açılacağına, çevresindekilere doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine inanılmaktadır.

Rüyada saçında altın görmek dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, çok mutlu ve güler yüzlü bir insan olacağına, hileye ve fesada başvurmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saf altın görmek yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sahte altın görmek kendisini huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına, yeni ve güzel olan hayır ve bereket kapılarının önünde açılacağına, işlerinin daha da iyi olacağına işarettir.

Rüyada saklanmış altın görmek kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine, yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada saklı altın görmek geçirdiği güzel zamanlardan birisinin bitmeden yenisinin başlayacağına, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına, yaptığı yatırımlardan hayır göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada samanlıkta altın görmek hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, her şeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına yorulur.

Rüyada sapsarı altın görmek iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, manevi rahatlamaya erileceğine, hayatının kolaylaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sarı altın görmek hayatında olumlu değişiklikler olacağına, kısmetinin ve şansının açık olacağına, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sattığın altınları görmek uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, kısmetinin hep açık olacağına, kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada sayılı altın görmek stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, eşlerin çok mutlu olacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine yorulur.

Rüyada sayısız altın görmek yaklaşan güzel günlere, hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına, helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada set altın görmek evlatlarının kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, rüya sahibi erkekse şansının açılacağına kadın ise eşi ile başarılı işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada sihirli altın görmek sevilen ve sayılan biri olunacağına, ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına yorulur.

Rüyada sıralı altın görmek kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, çok rahat edeceğine rivayet eder.

Rüyada sıvı altın görmek başarılı ve kazançlı olacağına, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, kızgınlıkların geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah altın görmek ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sofrada altın görmek ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına, kafasını rahatlatacağına işaret etmektedir.

Rüyada som altın görmek maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sürekli altın görmek zor günlerin biteceğine, dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına işaret etmektedir.

Rüyada süslü altın görmek kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına alamettir.

Rüyada tabakta altın görmek yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, kısmetinin açılacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, bebek sahibi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tabutta altın görmek atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, işlerinin yoluna gireceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına delalet eder.

Rüyada tarihi eser altın görmek mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin karşısına çıkacağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, yönetici makamına geleceğine işarettir.

Rüyada tarlada altın görmek eline geçen para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, yeteri kadar kazanç elde ettikten sonra kendi işini kurmak için adım atacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tasta altın görmek çok iyi noktalara geleceğine, yakın zamanda yaşanan bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına alamet eder.

Rüyada tek altın görmek rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına inanılır.

Rüyada tepside altın görmek daha büyük kazançlar elde edileceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada testide altın görmek Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, hakkında asılsız yere adli süreç başlatılan bir kişiye büyük yardımının dokunacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tılsımlı altın görmek işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, hayatının ağzının tadına göre olacağına, deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada tonlarca altın görmek haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada toplu altın görmek fedakârlıklar yapacağına, iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, fikirlerinin can bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada toprağın altın görmek mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada torba altın görmek yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada toz altın görmek rahata erileceğine, kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine, kurtuluşa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada tümlük altın görmek kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada türbede altın görmek özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin bu süreçte daha güzel hale geleceğine, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, sorunları varsa ortadan kaldırılacağına yorumlanır.

Rüyada tuvalette altın görmek bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına, ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine yorumlanır.

Rüyada üç altın görmek yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, istediği yola çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada üçgen altın görmek çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, kısmetli bir işe atılmaya, pek çok hayır duası alacağı için işlerinin daima yolunda gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ufak altın görmek kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, yeni şeyler keşfedeceğine yorulur.

Rüyada uzakta altın görmek yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada uzun altın görmek atılan adımların büyük başarılar getireceğine, hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde kötü bir durumun kısa süre içinde düzeltileceğine tabir olunur.

Rüyada valizde altın görmek makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına işaret eder.

Rüyada vitrinde altın görmek hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, başarılı bir kişi olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yabancı altın görmek elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine, makamının yükseleceğine, yaşamının tadını çıkaracağına inanılmaktadır.

Rüyada yakada altın görmek büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, rütbesinin artacağına delalettir.

Rüyada yalancı altın görmek işin düzeltileceğine, yapacağı yerinde hareketler sayesinde gelirinin çoğalacağına, uzmanı olduğu ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yamuk altın görmek yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, mevki veya kariyer için sürekli çalışmak yerine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yanmış altın görmek çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yapışık altın görmek kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, istediği her şeye sahip olacağına, rakiplerinin önüne geçeceğine inanılmaktadır.

Rüyada yaprak altın görmek bir anda büyük bir kazanç getirecek bir işe girişileceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, ettiği çabanın emeğini alacağına delalettir.

Rüyada yeni altın görmek emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, geçiminin rahat ve kolay olacağına, dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca inanılmaktadır.

Rüyada yerde altın görmek maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, endişelerin biteceğine inanılır.

Rüyada yere düşmüş altın görmek iyi hissedileceğine, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil altın görmek hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yığınla altın görmek çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, çevresinde kendisini mutluluğa, huzura, neşeye, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına işaret eder.

Rüyada yolda altın görmek zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine işaret eder.

Rüyada yonca altın görmek çıkılan yolculukların şans getireceğine, hastalıkların uzak duracağına, çok sevdiği birisi ile aradaki dostluğun daha da pekişeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yorganda altın görmek kazancının her geçen gün artacağına, bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacak gelişmeler olacağına, yaşamını daha iyi planlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüklü altın görmek elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına, huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yumuşak altın görmek insanlardan hürmet göreceğine, kaderinin yüzüne güleceğine, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüzlerce altın görmek yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, itibar göreceğine, atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yüzük altın görmek herkesin sevip saydığı bir birey olunacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine işarettir.

Rüyada zincir altın görmek elindeki gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ziynet altın görmek çok büyük atlımlar gerçekleştirdiğine, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, mesleki olarak istenilen makamın kazanılacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
27 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esin

Rüyamda bir evdeyim sonra akrabalarimin dışarıda silahla pencereye doğru geldi pencereyi açtım yanımda küçük kız kardeşim vardı silahla benden kendi altınlarını istediler ben de getiricem dedim kardeşin burda kalsın dedi bende kardeşime zarar vermemeleri için onu yanımda götürdüm annemin yanına gittim annem uyuyordu onu uyandirdim akrabalarimiz silahlı bizden altınlarını istiyor dedim annem yastık altından 2 altın çıkardı 1 tam altın diyeri yarım altındı annem tam altını elime verdi ve uyandım

Esin

Çok teşekkür ederim…:)

Bestii

Merhabalar ben rüyamda bir altın vardı onu bulmuştuk ama böyle kol bileklik altın yüzük altın onlar böyle ilk normaldiler bı tane çarsafa koyduk annem ile babamla sonra ordan her alıp baktığımda daha parlak ve daha büyümüş oluyordu bende en büyük ve parlak halı ile aldım taktım yüzük ile bilekliki sonra gittik ama bı tane evdi idi bu olay

Emine

Çok kalabalık bir yerdeydim gelin vardı inşaat vardı cami vardı yemek vardı boynumda 3 büyük 1 küçük altın vardı.