Rüyada Altın Yüzük Görmek

Rüyada altın yüzük görmek sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına, sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, muradına ereceğine, neşenin ve mutluluğun geleceğine işaret etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin hayatının keyifli hale geleceğine, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, ticaretinin ilerleyeceğine, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada alyans altın yüzük görmek çok iyi yerlere geleceğine, daha rahat bir yaşama kavuşacağına, parasının ve malının artacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine yorulur.

Rüyada başkasında altın yüzük görmek aile fertlerinin sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, gireceği bir işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına, ihtiyaç sahibi kimselere gereken her şey ile yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada beştaş altın yüzük görmek yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, helal ekmek yiyeceğine, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, verimli ve bereketli işler yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada birden fazla altın yüzük görmek ailesini de yanına alarak üzerindeki stresi atacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, sevdiği kimse ile geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, bereketin ve verimin hâkim olacağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bükülmüş altın yüzük görmek çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine, negatif olayların vuku bulduğu bir süreçte olumsuz düşüncelere, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir hoşluğa ulaşılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük altın yüzük görmek adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına, şansın ve bahtının açılacağına, gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çift altın yüzük görmek hayatından razı geleceğine, mutluluktan bolca nasipleneceğine, iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada çok altın yüzük görmek aynı anda pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, manevi anlamda istediği huzuru yakalayacağına, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına delalettir.

Rüyada çok sayıda altın yüzük görmek makbul olan şeylere, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eğilmiş altın yüzük görmek tartışmaların son bulacağına, uzun süredir tanıdığı bir arkadaşının sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada emanet altın yüzük görmek hayatının yolunda gideceğine, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada erkek altın yüzük görmek çok farklı bir kişi olacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski altın yüzük görmek eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, vereceği önemli bir kararın hayatındaki en isabetli karar olacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evli kadının altın yüzük görmesi sıkıntılarının sorunlarının biteceğine, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ezilmiş altın yüzük görmek hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, önemli işlerin başındaki kimse olacağına, çok huzurlu bir döneme gireceğine, ters giden işlerin düzeleceğine, borçlarının kapanacağına delalettir.

Rüyada geniş altın yüzük görmek işlerin sürekli büyüyeceğine, işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına alamettir.

Rüyada gümüş altın yüzük görmek kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, zenginliği bulacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, hayatının güzelleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada hediye altın yüzük görmek berekete ve zenginliğe kavuşacağına, bir durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, önemli yerlere geleceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada iki altın yüzük görmek rakipleri ile dişe diş savaşacağına, atacağı her adımı önceden düşüneceğine ve ailesini utandırmadan yaşayacağına, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının artacağına, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, işte başarılı adımlar atılacağına, konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine inanılır.

Rüyada ince altın yüzük görmek iyi noktalara ulaşacağına, sevdiklerinin sağlığının iyi olacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine inanılır.

Rüyada incili altın yüzük görmek feraha ereceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde kar getirir hale geleceğine, terfi yolunun açılacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada isim yazılı altın yüzük görmek kendisi gibi olan insanlara destek vereceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada isimli altın yüzük görmek yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, çok iyi mevkilere geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada işlemeli altın yüzük görmek birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, refahının ve varlığının artacağına, yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kalın altın yüzük görmek büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, borçlarını bitireceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, maddi olarak üstünlük elde edeceğine, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, duyduğu üzüntülerin son bulacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına işarettir.

Rüyada kalpli altın yüzük görmek planladığı kariyeri yapacağına, çalışılan firmanın atağa geçeceğine, prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, ahiret inancına göre yaşanacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, gülen yüzünün hiç solmayacağına alamet eder.

Rüyada kararmış altın yüzük görmek birçok yeni bağlantı kurulacağına, yüzünün güleceğine, duygularının karşılık göreceğine, çocuklarına sanat öğreteceğine, tüm arzularının yerine geleceğine, ailesine ve çevresine örnek olacak bir birey olarak yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kaşlı altın yüzük görmek dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, geriye değil hep ileriye bakacağına, yapacağı çalışmalar sayesinde hayırlı ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağı ve hayırlı kişiler ile iş ortaklıkları yapılacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine işaret eder.

Rüyada kelebekli altın yüzük görmek karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, yapacağı başarılı çalışmalar neticesinde terfi edeceğine, ailesi ve kendini seven kişiler sayesinde moral bulacağına işarettir.

Rüyada kırık altın yüzük görmek şansının ve kısmetlerinin açılacağına, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına alamettir.

Rüyada kırılmış altın yüzük görmek huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine, eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kirli altın yüzük görmek hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, çeşitli projeler eşliğinde üzüntülerin ve rahatsız edici olayların sona ereceğine, bir iş için sermayesinin harcandığına değeceğine, makamının yükseleceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı altın yüzük görmek rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine, bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına inanılır.

Rüyada kızının altın yüzük görmek özellikle ailesine daha çok vakit ayırıp, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, itibarın artacağına delalet etmektedir.

Rüyada küçük altın yüzük görmek çok mutlu olacağına, çıkılan yolculukların şans getireceğine, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kutuda altın yüzük görmek her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınmayacağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına alamet eder.

Rüyada kuyumcuda altın yüzük görmek çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, kendi kabuğuna çekileceğine, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada nazar boncuklu altın yüzük görmek kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, büyük bir sorunla karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, işlerinin yoluna gireceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada parlak altın yüzük görmek sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, hayal ettiği şeylere göstereceği azim sayesinde kısa sürede ulaşacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, üstlendiği bir işte yol kat edeceğine, Allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada paslı altın yüzük görmek şükrederek yaşayacağına, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine, kazanacağı sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada pırlanta altın yüzük görmek esenlik bulup, hafifleyeceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, küslük yaşadığı bir kimseyle barışmak için çabalayacağına alamet eder.

Rüyada pırlantalı altın yüzük görmek herkesin inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, mutlu günlerin yakında olduğuna, çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, bekarsa güzel bir birliktelik sonrasında dünyaevine gireceğine, çok sorunlu bir işin bir kişi vasıtası ile üstesinden geleceğine işaret eder.

Rüyada sahte altın yüzük görmek zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının kolaylıklarla geçeceğine, aile bireyleri arasındaki saygının, sevginin ve birlik beraberliğin daha sıkı bir hal alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sarı altın yüzük görmek bir büyüğünün yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine delalet eder.

Rüyada siyah altın yüzük görmek hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, sağlık sorunlarının geçici olacağına, önündeki güzel günlerin yaşananları unutturacağına delalet etmektedir.

Rüyada süslü altın yüzük görmek yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına, hep dinç ve genç kalacağına, en pahalı evlerde oturacağına, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada suyun içinde altın yüzük görmek yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, esenlik bulacağına, rahata ereceğine, manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, ticaret hayatına atılacağına alamet eder.

Rüyada tarihi altın yüzük görmek sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına delalet etmektedir.

Rüyada taşı düşmüş altın yüzük görmek sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bitirileceğine, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada tektaş altın yüzük görmek yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, kendisine gelen güzel bir teklifi kabul edeceğine, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, keyfe kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada tepside altın yüzük görmek küçük haberler alarak mutlu ve mesut olacağına, rahatsızlıkların şifa bulacağına, zor durumda kalan kişilere yardımcı olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada yamuk altın yüzük görmek sevdiği kişiler ile çok daha iyi zamanlar geçireceğine, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yerde altın yüzük görmek kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine, çok hayırlı işlere girileceğine, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, bekar kimseler için eğlenceye düşkün, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil altın yüzük görmek sorunlarından kurtulacağına, iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına, atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, bir yatırımdan kazanılanların rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nisa

rüyamda bir arkadaşımla deniz kenarındaydım denizin içinden bir tane büyük yeşil bir taşı olan altın yüzük buldum ve yanında küçük teki olmayan altın bir küpe buldum bunları almaya çalışan bir adam vardı ondan kaçıyordum sonra yüzük kayıp oluyordu o yüzüğü almaya çalışan adam gelip Peygamber efendimiz onu satıp Medine adında bir kız çocuğu aldı diyordu (Peygamber efendimizin adı geçtiği için anlamını merak ettiğim bir rüyaydı şimdiden teşekkür ederimm)

Kadifem

Merhabalar, rüyamda daha önce görüştüğüm fakat şu an başkasıyla nişanlı olan kişinin nişanlısı olan kıza aldığı üzerinde taşlı bir fiyonk bulanan altından ince bir yüzük hakkında fikrimi soruyordu. Fikrimin sorulmasını garipsemistim. Ne anlama geliyor acaba?

hayriye

merhaba rüyamda bizim ev başka bir yerdi ve oturduğumuz evin altında ya da çok yakınında aşırı küçük bir kuyumcu vardı ve bu kuyumcuda sadece altın yüzükler vardı bu altın yüzükleri annem ve bende deniyorduk sonra bu kuyumcu dükkanını temelli kapatmış ama yüzükleri almamış ve o yüzükleri bizim yatak odasında kocaman bir sepetin içinde gördüm bu yüzükleri kuyumcuya verecekmişiz çok fazla yüzük vardı bir iki tanesi sepetin dışına düşmüştü anneme kızıyordum dikkatli ol kaybedebilirdin diye

Gül

İyi geceler bu sabah rüyamda eski yaşadığım yerdeyim dışarı da yürürken yerdeki altın yüzük gözüme çarpıyor yerden alıpta sahibini bulup sahibine vereyim diye düşünüyorum yüzüğü elime aldığımda aynı benim elimde ki tektaş yüzüğün aynısı olduğunu farkettim. eve doğru ilerliyorum yerde altın kolye buluyorum onuda alıp eski evime çıkıyorum çıktığımda evin salonunda kadınlar oturuyor annemi görüyorum bana bakıyor yüzü nurla dolmuş gibiydi bana gülümsüyordu. (Annem 7 yıl önce öldü)

Gül

Yorumladığınız için teşekkür ederim

bir rüya gördüm

yanımda yakın arkadaşım var eski sınıf arkadaşlarımız geliyor hepsi evlenmiş parmaklarında yüzük diyorum arkadaşıma bak buda evlenmiş en son bir erkek geliyor eski sınıfımızdan altın bir yüzükle bir arkadaşımla ben kalmışım evlenmemiş