Rüyada Ambulans Çağırmak

Rüyada ambulans çağırmak sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir zenginliğe sahip olacağına, kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin hayatını yoluna sokacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada ambulans çağırmak geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına, çok güzel bir evlilik yapılacağına, istediği makama geleceğine, yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, hayatını stresten uzakta geçireceğine, mal ve rızkın çoğalmasına tabir olunur.

Rüyada telefonla ambulans çağırmak rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına, borçların kısa sürede ödeneceğine, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin yeni bir eve sahip olunacağına, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, hayata yeniden sarılacağına yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Ambulans Çağırmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda sorunlu ayrıldığım eski sevgilimle bir kamyondaydik o sürüyordu ben onu sevgiyle izlerken o tabanca doğrulttu bana yapma annem var oğlum var diye yalvardım ama iki kez ateş etti ben kamyondan indim affet beni nolur dedi bnde seni asla affetmeyecehim dedim sonra sokaktaki lerden tel bulmaya çalıştım böyle PTT gibi biyerden birinden tel alıp 155 aradım ambulans geldi sırtımdan ve kolumdan vurulmuştur ama acı yoktu elimle baktım sırtımda kurşun vardı dokundum uyandım tabir ederseniz memnun olurum …

  • Sevgili Ahu,
   Rüyada eski sevgilinin silahla ateş edip yaraladığını görmek huzura, yeniliğe ve rahatlığa işarettir. Bu rüya evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına; yeni tanışılacak bir kişinin yaşamına renk katacağına; sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına delalet eder. Rüyada vurulduğunu ve ambulans çağırdığını görmek sağduyudur, eğlencedir ve değişikliklerdir. Gördüğünüz rüya karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine; yakın zaman içinde keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına; yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler olacağına delalet eder.
   Gündüz Niyetine gördüklerin hayırlara çıksın inşallah…

 2. Rüyamda dağlık bir yere gidiyoruz arkadaşlarla belli bir noktaya gelince iki kişi arabadan iniyoruz yürürken yılan çıkıyor önümüze arkadaş geçiyor ben geçerken başka bir yılan beni kolumdan sokuyor. Ambulansı arıyoruz konum atın diyorlar başka konumlar çıkıyor hastaneye kendi imkanınla gidiyoruz. Doktor yok bekliyoruz beklerken ben topla şut çekiyorum hastene içinde kalede de bi kadın var. Yorumlarsanız sevinirim

  • Sevgili Mustafa,
   Rüyada yürürken kolundan yılan soktuğunu ve ambulans çağırdığını görmek rüyayı görenin çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu arzulara, yardıma ve isteklere alamet eder. Rüya alimlerine göre arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına; ne zaman başı sıkışsa hemen yardım elini uzatacak dostlarının sürekli var olacağına; gelecek yaşamında dünya yaşamı için gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına alamet eder.
   Rüyanız Gündüz Niyetine yolunuza ışık olsun…

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
 • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
 • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.