Rüyada Şiddetli Yağmur Görmek

Rüyada şiddetli yağmur görmek hastalıkların uzak duracağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, geçmişin kötü izlerinin silineceğine, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, tüm sorunlarının biteceğine delalettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, ileride kadrini ve kıymetini bilecek birisi ile hayatını birleştireceğine, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, rakiplerini geride bırakacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada şiddetli yağmur görmek hayırlı bir evlilik yapılacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, iyi insanlar ile birlikte olunacağına, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, bildiklerini ve deneyimlerini çevresindekilerle paylaşacağına tabir olunur.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına, iyi huylar edineceğine, yeni başladığı bir işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine yorulur.

Rüyada çok şiddetli yağmur görmek kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için gelirinin bir kısmını harcayacağına alamettir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, masa başı bir işe girileceğine, ömrünün keyif, neşe ve sağlıkla geçeceğine, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, bir başarısı sonrasında kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mimoza

Aynı yattığım yerde yağmur sesi duyuyorum,yağmur yağıyor yine çok uykuluyum gözlerimi ara ara açabiliyorum yağmur,kar derken öndeki evin ağacı öyle uzamış ki fırtınadan bizim evin camına yaslanmış bu şiddetli yağmurda pencere kırılırsa diye düşünüyorm çekilirken yukarı çekildiğimizi hissediyorm evle birlikte, geri inersek diye kalkıp içeri annemin yanına gideyim derken yukarı çekilmemiz bitiyor yağmurda.Direk dışarı çıkmış oluyorm eski bi ev var yaşlı biri yaşıyo ona soraym derken(…) uyandım

Mimoza

Allah razı olsun… Rabbim mağfiretiyle, hayra yorduğunuz gibi, hayırlara çıkarsın 🤲 çok teşekkür ediyorum Rabbim yolunuzu apaçık eylesin