Rüyada Yağmur Koşmak

Rüyada yağmur koşmak sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, şansının yaver gideceğine, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine delalettir.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, hayatta hep iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, ettiği bir zararını tamamen kapatacağına delalet eder.

Rüyada gece yağmurda koşmak kendisini kötü durumlara sokmayacağına, gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına, elindekilerle yetinmeyi bileceğine yorulur.

Rüya tabircilerine göre yaşamını daha iyi planlayacağına, çok güzel günler görüleceğine, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, zararlı bir kişiyi kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, daha bir sevileceğine, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına işaret eder.

Rüyada gelinlikle yağmurda koşmak muhtaç insanlara yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, en büyük acılarının dineceğine, fakir çocukları giydireceğine, iş ve ev değişikliğine gidileceğine, yaşamındaki gelişmelerin olumlu olacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının giderileceğine, işlerinde farklı bir aşamaya geçeceğine işarettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine, güçlü ve dimdik şekilde ayakta duracağına, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada karanlıkta yağmurda koşmak sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılarını hafifleteceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, mutluluktan havalara uçulacağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına alamet eder.

Rüyada sağanak yağmurda koşmak beklediği sevinçli bir haber için gün sayacağına, büyük kazançlar sağlanacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına alamet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin gelirini büyük oranda arttıracağına, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek çok iyi hissetmesine yarayacağına, çok zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, kendisi için isabetli adımlar atacağına, çok büyük sorun yaratan bazı sıkıntılardan hızlı bir şekilde hiç zarar görmeden kurtulacağına işarettir.

Rüyada şiddetli yağmurda koşmak maddi durumu kötüyse düzeleceğine, kazancın her geçen gün daha da artacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, üstünlük ve ayrıcalık kazanacağına, büyük atılımların yapılacağına, namaz kılacağına delalettir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin hayırlı işlere girileceğine, çalıştığı firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, en yakınındaki kişinin üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yağan yağmurda koşmak rızkın çoğalacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da sevdiği kimselere elini uzatacağına, hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, bir konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine, yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, insanlar tarafından tanınacağına, iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, yaşanan bir problemin ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments