Rüyada Şiddetli Yağmurda Islanmak

Rüyada şiddetli yağmurda ıslanmak borçların biteceğine, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, işlerin yoluna gireceğine, maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına, kazalardan ve belalardan korunacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtının yere gelmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, yüzünün güleceğine, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada şiddetli yağmurda ıslanmak hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, sevinileceğine, hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine, çok mutlu olacağına alamettir.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çok şiddetli yağmurda ıslanmak güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, uzun yıllar yaşayacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, önemli bir konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin kötü duygularından arınacağına, fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına, son zamanlarda ortaya çıkan olaylardan çok etkilenileceğine ve mutlu olunacağına, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments