Rüyada Şiddetli Yağmur Yağması

Rüyada şiddetli yağmur yağması maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, fikirlerinin can bulacağına, yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, rüyayı gören kişinin sorunlarından kurtulacağına işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre iş hayatında daha büyük adımlar atmak için çok büyük bir özgüvene kavuşulacağına, yüzün güleceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yakın zamanda hayata geçireceğine, daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada çok şiddetli yağmur yağması sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke, malının ve parasının büyüyeceğine, icat yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada evin içine şiddetli yağmur yağması sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına, özverili çalışması karşılığında bolluk, bereket ve zenginlik bulacağına, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, saadetinin yükseleceğine, bir yerden gelecek yüklü kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına delalet eder.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, çok başarılı işlere adım atacağına delalet eder.

Rüyada gece şiddetli yağmur yağması yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine, bilgi bir kişinin kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına, erken davranılması sayesinde iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, farklı iş kollarına ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üzerine şiddetli yağmur yağması başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine odaklanarak sorunlarını çözeceğine, azmiyle takdir topladığı gibi, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına, mutlu olunacağına, bolluk ve bereket içinde yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, Allah’ın kendisine en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments